2737
2734

؟

ناامید از در رحمت به کجا باید رفت؟یا رب از هرچه خطا رفت؛ هزار استغفار...

من وقتی میخوام شکرگزاری کنم میگم خدایا به خاطر همه چیزایی که دادی و ندادی و گرفتی و خواهی داد و خواهی گرفت شکر🙂 همیشه حس خوبی بهم میده

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میتونم و الان تو همین شرایطم ۱۵ ساله بچه دار نشدم گاهی خیلی دلم به درد اومده اما تهش گفتم خدایا ممنون بابت همه چیز 

من یک زنم چلچراغ خونه. گرما بخش زندگی.لبریز از ارامش و حیا.ارزش من خیلی بالاست اونقدر که نزارم تنم باعث لذت رهگذر بشه.زن یعنی شکوه یعنی قدرت یعنی تولد یعنی گریه ی فرشته هنگام افرینشم.زن باشیم چون زن یعنی همه چیز💞💖💞
2731
من وقتی میخوام شکرگزاری کنم میگم خدایا به خاطر همه چیزایی که دادی و ندادی و گرفتی و خواهی داد و خواه ...

بعد خدا کمکت میکنه؟

ناامید از در رحمت به کجا باید رفت؟یا رب از هرچه خطا رفت؛ هزار استغفار...
بعد خدا کمکت میکنه؟

خدا به همه بنده هاش کمک میکنه فقط بعضیا نمیبینن

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁