2204

انقددددددر بدم میاد از اونایی که میخوان با گفتن  ترک و لر مثلا بگن شما چیزی نمیفهمین اگه اشتباهی از کسی از جایی سر بزنه میگن ترکه یا لره......

ما ها افتخار ایران هستیم سراسر جهان رو نخبه های ترک و لر گرفته

من نه با توهین موافقم نه با افتخار به نژاد 

خب کو عکس؟   

کاربرای آقا به هیچ عنوان ریپلای نکنن آیا میدانید به همون میزان که جمله ی ~ وای تو چقدر چاقی ~ توهین آمیزه جملاتِ ~ مثل نی قلیونی ، باد تورو میبره ، یکم غذا بخور چاق شی ~ هم برای اونایی که لاغرن توهین آمیز و ناراحت کنندست؟ پس آینه توالت نباشیم ما آدما درخت نیستیم که با کود خوردن رشد کنیم پس نخوریم  🕊  تنها گناه واقعی این است، آدم تلاش کند خودش را چیزی نشان بدهد که در اصل نیست ! 

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

سراسر جهان رو نخبه های ترک و لر گرفته

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒
2306

واقعا تفکرات نژاد پرستی و قومیت پرستی رو هیچ وقت درک نکردم. مگه طرف خودش انتخاب می کنه ترک باشه یا لر یا کرد یا فارس یا هرچی

برای فرج آقامون یه صلوات میفرستی؟ 🌱💚.              منم یه روز میرم کربلا🦋.                                           ایران وطنم همه جان و تنم 🇮🇷❤️
2050
من خودم ترکم . متولد تهرانم ولی تا حالا ب هیچ قومیتی توهین نکردم . ولی خیلیا ترکارو مسخره میکنن  ...

اونا در واقع به خودشون و شعور خودشون توهین می کنن نه ترک ها 

برای فرج آقامون یه صلوات میفرستی؟ 🌱💚.              منم یه روز میرم کربلا🦋.                                           ایران وطنم همه جان و تنم 🇮🇷❤️
اهل کجا بودنت مهم نیست اهل و به جا بودنت مهمه گفتم یه حرف سنگین بزنم تایم ازاد    

اخ کمرم

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2051