2733
2739
عنوان

کیا واسه خودشون امروز کادو خریدن

136 بازدید | 25 پست

حتما که نباید شوهرامون واسمون بخره ..

خودمون واسه خودمون بخریم ...درسته

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من کلی برای بچم خرید کردم 😶

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
اون دیگه کادو نمیشه اسمش میشه خرید

اره ولی بگی اینم کادو خودم به مناسبت روز زن ...

حتی ی شاخه گل

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
2738

من خواهرم برام یه ماگ خوشمل خرید. شوهرم تبریک هم نگفت دلم شکست

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم. یا صاحب زمان دلتنگیم بیا و نجات مون بده. اللهم عجل لولیک الفرج                  تروخدا برای تعجیل در فرج دعا کنید امضامم خوندین برای تعجیل فرج صلوات بفرستین 
من معمولا تو همه مناسبات واسه خودم میخرم،هر غذایی دوست دارم سفارش میدم،هر جایی دوست دارم میرم 

نشون میده خودتو دوست داری و شخصیتی مستقل هستی 

افرین👌👌✌💟🥰

من خواهرم برام یه ماگ خوشمل خرید. شوهرم تبریک هم نگفت دلم شکست

عزیزم..

اشکالی نداره 

فدا سرت

اره،شوهرم میگه خیلی خودشیفته ای😃 ولی همین باعث شده که اونم واسش مهم باشه مناسبات و حتما میخره

خیلی خوبه چون به خودت اهمیت میدی👌👌

احسنت بانو❤

2706