2297
2298

اول بگم با یه کاربری دیگم اومدم با اون کاربریم نمیتونستم بیام چون خجالت میکشیدم از قبل تایپ شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

بگو ولی بعضی کاربرا تا ثابت نکنن از تو بدبخت ترن ول کنت نیستن 😁

ان شالله مشکلات همه حل بشه ❤

روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم خواستارم😂محمَّدٌ رَسولُ اللَّهِ وَالَّذينَ مَعَهُ أَشِدّاءُ عَلَى الكُفّارِ رُحَماءُ بَينَهُمالله اکبر✌🇮🇷 تولد۴۳سالگی🌷  کسے که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار ، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه... #قدس خونبهایت،سردار دلها مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسرائیل    جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !... مدافعین حقوق بشر کَرند ، کورَند ، لالَند...کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !... نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد...گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم 🇮🇷 ،در پاره تنم .مرگ بر حقوق بے بشر.. خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

بدبخت ماییم که برای خوندن بدبختی بقیه یه ساعت باید خوب خوب کنیم 😐😐😐

چارلی چاپلین میگوید:پس از سالها فقر به ثروت و شهرت رسیدم و در کهنسالی اموختم با پول میشود خانه خرید ولی اشیانه نه! رختخواب خرید ولی خواب نه! /ساعت خرید ولی زمان نه! /مقام خرید ولی احترام نه/کتاب خرید ولی دانش نه! ادم میشه خرید ولی دل نه! /اما افسوس دیر فهمیدم!!!!!!
2050
و   بی   دست   و   پاس   هی   بد   میاره   چ ...

من خوابیدم با اجازت

و سیاه شد در فراموشی سگ سفید امنیتم.... و کبوترانم را از یاد بردم .... و می رفتم و می رفتم و می رفتم .... از صفحه ای به صفحه ای .... از چهره ای به چهره ای .... از روزی به روزی .... از شهری به شهری .... زیر آسمان وطـــــنی که در آن فقط "مــــرگ" را به مساوات تقسیم می کردند. 

از مرد زرنگ اب زیر کاه بیشتر باید ترسید 

چارلی چاپلین میگوید:پس از سالها فقر به ثروت و شهرت رسیدم و در کهنسالی اموختم با پول میشود خانه خرید ولی اشیانه نه! رختخواب خرید ولی خواب نه! /ساعت خرید ولی زمان نه! /مقام خرید ولی احترام نه/کتاب خرید ولی دانش نه! ادم میشه خرید ولی دل نه! /اما افسوس دیر فهمیدم!!!!!!
دوستان من از قبل تایپ کردم ولی درشت میشه اینجا پیست میکنم چرا 

اونم به مشکلاتت اضافه کن 😂 شوخی میکنما حلال کن🌹 

روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم خواستارم😂محمَّدٌ رَسولُ اللَّهِ وَالَّذينَ مَعَهُ أَشِدّاءُ عَلَى الكُفّارِ رُحَماءُ بَينَهُمالله اکبر✌🇮🇷 تولد۴۳سالگی🌷  کسے که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار ، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه... #قدس خونبهایت،سردار دلها مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسرائیل    جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !... مدافعین حقوق بشر کَرند ، کورَند ، لالَند...کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !... نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد...گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم 🇮🇷 ،در پاره تنم .مرگ بر حقوق بے بشر.. خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

۱۷ سال پیش تو سن ۱۸ سالگی ازدواج کردم با عشق و علاقه دوست نبودیم به هم معرفی شدیم نامزدی دوران خوبی بود بعد از نامزدیازدواج کردیم همسرم تو شرکت دولتی کار میکرد

2051