2204
عنوان

وبازهم کادو روز زن من+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 123294 بازدید | 1095 پست
دوستان حتما ی نگاه اجمالی ب تاپیکهای استارتر بندازین کاملا در جریان اخلاق و رفتار ایشون و دلیل تاپی ...

عزیزم وقتی همسرم خوبه رندگیم خداروبی نهایت شکر خوبه مشکلی ندارم الکی ییام بگم زندگیم داعون ؟ شوهرم معتاد بیکار الواط خیانت میکنه؟؟ راست میگن شماها فقط چشمتون به دبدن بدبختی عادت کرده درصمن من برای ارامش شما میگم باشه درست میگی طلا نیستن نقره اس الان اوکی شدی گلم؟؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

نمیدونم دیگه غلط کنم بگم از این حرفها ؛اومده به من میگه اقا امام زمان طلاهاتو میبره؟؟

😂😂😂😂

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
عزیزم وقتی همسرم خوبه رندگیم خداروبی نهایت شکر خوبه مشکلی ندارم الکی ییام بگم زندگیم داعون ؟ شوهرم م ...

خودت هم میدونی مشکل داری ولی خودتو میزنی به اون کوچه

ی نگاهی ب تاپیکهات بنداز بیطرفانه نظر بده

چرا فقط وفقط تو باید اینجوری رگباری و۲۴ساعته تاپیک تعریف و عکس هدیه بذاری؟

یعنی هیچکس تو سایت شوهرش خوب نیست و کادو نمیگیره؟؟

نرمال نیستی و نمیدونم ریشه در کجا داره ولی بفکر درمان باش

اینجوری از پا درمیای

خداکنه همه مردا ادم شن😐😐کی میشه به خودشون بیان چرا هیچی واسشون مهم نیس

انگار سیب‌زمینی بی احساسن

توروخدا یه صلوات بفرستین حاجت منم برآورده شه تا سفره حضرت رقیه بندازم اجرتون با خدا ممنونم
سرم سوت میکشه ربطش چیه؟؟

عزیزم اگر اجازه بدی من واسه ت بگم. دیدی گاهی از کاری که کسی انجام میده خیلی تعجب میکنی؟ چون اصلا توقع نداشتی. مثلا یه آدمی که شاید سال تا سال هم حالتو نمیپرسه یهو واسه تولدت زنگ میزنه و بهت تبریک میگه. اینجاس که از شدت تعجب با خودت میگی گمونم همین روزا امام زمان (عج) ظهور میکنه، یا میگی گمونم همین روزا قیامت میشه

مرو راهی که با ریگی بلغزی                 مشو بیدی که با بادی بلرزی                 تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2050
😂😂😂😂😂 خونه ی ما عزای عمومیه که فردا قراره به ننه ی شوهرم زنگ بزنم بعد از دعواهای فراوان

ما جمعه خواستیم بریم چون شوهرم خونه بود کادو گرفتیم بردیم نذاشتن بریم خونشون 

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

استارتر هنوز دارن با تو بحث میکنن؟😂😂😂ولکن جوابشونو نده اینجا فقط باید اه و ناله کنی وای شوهرم بده وای همش دعوا داریم وای فلانو بیسار.توبی و خوشی رو نمیتونن بپذیرن چه صبری داریا من‌جات بودم همون صفحات قبل قفل میکردم تاپیکو

همینجوریشم دلم دیوونه نگاته😇😇همینجوریشم هرجا بری این دلم باهاته😉😉فقط تو، کنارم ،بمون چون، این دل دیوونه خام اون‌نگاته😍😍از اول به تو حس خوبی داشتمو دارم😊من از اول به تو همه حسمو هدیه دادم پس بدون که یه عمری تا همیشه این دل دیوونه پیش تو پیر نمیشه🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️
خودت هم میدونی مشکل داری ولی خودتو میزنی به اون کوچه ی نگاهی ب تاپیکهات بنداز بیطرفانه نظر بده ...

بیا دوتایی بریم شما هم برای حسادتت مراجعه کن عزیزم یکم اروم بشی من واقعا قصد بحث و توهین با هیچ کس ندارم ولی بعصی کامنت ها مثل شمارو نمیشه بدون جواب گداشت  روز خوش گلم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2292