2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هوش چی بخونم مبحث سوالات منطقی ام گیج شدم یاد نمیگیرم

رشتت چیه؟هوش زیاد سخت نیست،ینی میتونی چند تا سوالشو نخونده هم جواب بدی.تو نت سوال زیاد هست. سوالات منطقی چیه؟

آرام و اهل صحبت درباره دهه ۷۰ ک دلم بدجور براش تنگه
2738
رشتت چیه؟هوش زیاد سخت نیست،ینی میتونی چند تا سوالشو نخونده هم جواب بدی.تو نت سوال زیاد هست. سوالات م ...

ببین یه متن میدن میگن از این متن چه نتیجه ای میگیری .یا کدوم گزینه تضعیفه یا کدوم گزینه تقویت یا کدوم مفروضه .الان گیجم فهمیدم چی به چیه اما تست نمیتونم بزنم 

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه
ببین یه متن میدن میگن از این متن چه نتیجه ای میگیری .یا کدوم گزینه تضعیفه یا کدوم گزینه تقویت یا کدو ...

اگه متن بدن ک خیلی راحته. متن فارسی خیلی راحت میشه حداقل چندتاشو جواب داد.اگه تو نت پیدا نکردی.کتاب تست آزمون بخر از این چاپ جدیدا.

ببین یه متن میدن میگن از این متن چه نتیجه ای میگیری .یا کدوم گزینه تضعیفه یا کدوم گزینه تقویت یا کدو ...

چند تا متن بخونی یاد میگیری کم کم.منم اولش سخت بود برام.ببخشید رشتت چیه؟

.مدیریت خیلی رشته خوبیه. همه جا میخوانش.خصوصی دولتی

امیدوارم قبول بشم دیوان محاسباتم چند روز دیگه میخواد دفترچه انتشار بده خدا کنه شهرمون بخواد

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه
2706