2410
2553
عنوان

گربه دستمو چنگ زده

344 بازدید | 15 پست

یه گربه تو حیاطمون بود دستی بود بهش غذا میدادم نازشم میکردم بعد امروز نمیدونم چرا به دستم چنگ زد دستم خراش برداشت یه خراش خیلی جزئی ولی نمیدونم چرا باد کرده و یکم سیاه شده خطرناکه؟؟نیازه برم واکسن هاری بزنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بله واکسن کزاز و هاری . 

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
خطر ناکه برو دکتر هار بوده حتما

هار نبوده 

گربه ها هم بغضی روزا حوصله ی اینکه نوازش بشن ندارن کلافه میشن یکی باهاشون ور بره 

یا شایدم خواسته بازی کنه ناخنش دست استارتر خراش داده 

یه ازمون مهم دارم خودم کاربریمو بستم 😎 سراپا اگر زرد و پژمرده ایم     ولی دل به  پاییز  نسپرده ایم 😌😌.    «ناصر عبداللهی»

من توصیه‌ای به شما نمی‌کنم. ولی منو تا حالا هزار بار گربه چنگ زده، با صابون میشورم و الکل می‌زنم، تا حالا چیزیم نشده.

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2714
هار نبوده  گربه ها هم بغضی روزا حوصله ی اینکه نوازش بشن ندارن کلافه میشن یکی باهاشون ور بره&nb ...

ماشالا اکثراً هم اصلاً آشنایی ندارن، میان یه چیزی میگن. آخه هاری از ناخن منتقل میشه؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
هار نبوده  گربه ها هم بغضی روزا حوصله ی اینکه نوازش بشن ندارن کلافه میشن یکی باهاشون ور بره&nb ...

ولی شنیدم گربه خطرناکه

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
ماشالا اکثراً هم اصلاً آشنایی ندارن، میان یه چیزی میگن. آخه هاری از ناخن منتقل میشه؟

همه شنیده های اشتباه از دیگرانو اینجا بیان میکنن چند نفرم به اشتباه میندازن

یه ازمون مهم دارم خودم کاربریمو بستم 😎 سراپا اگر زرد و پژمرده ایم     ولی دل به  پاییز  نسپرده ایم 😌😌.    «ناصر عبداللهی»
همه شنیده های اشتباه از دیگرانو اینجا بیان میکنن چند نفرم به اشتباه میندازن

بله. درصدش خیلی خیلی کمه که گربه هاری داشته باشه، ناخنشو لیس زده باشه، بعد بیاد یکیو چنگ بزنه و اون هاری بگیره

2706