2410
2553

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببر به دکتر نشون بده

خسته نباشی‌. تا فردا طاقتم‌نمیاره

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
2720

بزن گوگل ترجمه کنه

های من یک بلینکم                                                          عاشق چهار  تا دختر که کشور ها  ازشون دورم💕💕💕 جیسو جنی رز لیسا 🖤💖💖💖  به امید روزی که به آرزوهام برسم و یکی از آرزوهام دیدنشونه😍😍
MRYچه نوعیه؟ برای پستان هاست.؟

نه ستون فقراته 

پستان ! اون ام ار ای نداره سی تی میدن 

فک کنم برای کمر باشه...یه چیزی راجب مهره ها و اینا بود

میخوام ببینم جوابش چیه 

2714
میخوام ببینم جوابش چیه 

گوگل براحتی ترجمه میکنه

های من یک بلینکم                                                          عاشق چهار  تا دختر که کشور ها  ازشون دورم💕💕💕 جیسو جنی رز لیسا 🖤💖💖💖  به امید روزی که به آرزوهام برسم و یکی از آرزوهام دیدنشونه😍😍

با استفاده از برش های نازک متعدد بر روی سطوح مختلف صفحه و نبض انجام شد که نشان می دهد: بخش های مهره دارای شکل طبیعی و شدت سیگنال هستند به جز حضور یک Schmorl's کیستیک غول پیکر.  گره ها در صفحه انتهایی فوقانی مهره های L5.  همچنین تغییر صفحه انتهایی دژنراتیو مودیک نوع 11 در صفحه انتهایی فوقانی مهره های L3 وجود دارد، برآمدگی دیسک بدون تنگی قابل توجه کانال در سطوح L1-L2، L2-L3 و L3-L4 دیده می شود.  کم آبی چند سطحی بیماری وجود دارد.  بند ناف مشاهده شده و مخروط مدولاریس طبیعی هستند.  لوردوز طبیعی ستون فقرات کمری صاف می شود.  ساختارهای پارا نخاعی از جمله عضلات سیگنال طبیعی را نشان می دهند و هیچ ضایعه توده ای شناسایی نشده است. 

کاربر ثمین هستم قضاوت نکنین من اشتباهمو پذیرفتم خانما .دوتا تاپیک اول من نیسم😑😶😂
 با استفاده از برش های نازک متعدد بر روی سطوح مختلف صفحه و نبض انجام شد که نشان می دهد: بخش های ...

ای باریکلا

2706