2726
عنوان

هر وقت پریودم شوهرم ازم کلی کار می کشه

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا عزیزم برا خودت ارزش قائل شو مارک بهتربگیر منم ایرانی میخرم

خونریزی هم زیاده شما مفنامیک بخورخونریزی کم شه

چای نبات زنجبیل بزارتوبرنامه ات از ۷ روزقبل پری اصلا سردی نخور

دوما گلدون شکست و... به شما ربطی نداره خودش جمع کنه

بگو نمیتونم دولا بشم 

چای خواست دم نکن بگو خونریزی ام زیاده سرگیجه میگیرم

خودش دم کنه

شما باید همسرتو کاملا تفهیم کنی و تازه ازش بخوای پخت وپز کنه

2728
وقتی همسرت لیوان میشکنه یا خونه رو بهم میریزه حداقل وادارش کن خودش جمعش کنه  دوبار خودش جمع کن ...

نمی کنه. لیوان و شیشه میره تو دست پامون بعد. تمیز کار نمی کنه که

اره اون سری تافته خرید شوهرم. این دفه رفت پنبه ریز خرید. خاک تو سرشون با این تولیدشون

بنظرم حال بدتو بروز بده و به زبون بیار، مردا خنگن تا نگی نمی‌فهمن.

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
تافته بخر از این مخصوص شبا پشتش بلنده اگه از پشت میزنه بیرون اونا عالین 

تافته خیلی عالیه ولی نمیدونم چه طوریه محصولات مغازه ها و فروشگاها خیلی متفاوتن. علی الرغم این همه تنوع خیلی جنسا بی کیفیت هستن

عزیزم به مارک ربط نداره که حتما خونریزیت زیاده بخاطر کارزیاد

من دو روز اول خیلی زیادم. هوا هم خیلی سرده. من به سرما خیلی حساسم خونریزیم و دردم زیاد میشه. نمیذارنم بشینم پا بخاری که. هی باید بلندشم

پنبه ریز سایز خیلی خیلی بزرگ که بسته سبز داره بگیر عمرادیگه لباست لک بشه مگر اینکه خودتون هم چاق باش ...

اره خودم چاقم. اینم پنبه ریزه ولی مشبک نیست. خیلی بیخودیه. 

من دو روز اول خیلی زیادم. هوا هم خیلی سرده. من به سرما خیلی حساسم خونریزیم و دردم زیاد میشه. نمیذارن ...

بهش بگوکه احتیاج به استراحت داری شوهرمنم وسواس مرتب بودن داره همش گیرمیده ولی پریود باشم دوسه روزاول اصلا تکون نمخورم

خوشبختی یعنی خونوادمون داره سه نفره میشه😍😍
تافته خیلی عالیه ولی نمیدونم چه طوریه محصولات مغازه ها و فروشگاها خیلی متفاوتن. علی الرغم این همه تن ...

نواربهداشتی مارک سافتکس عالیه امتحانش کن

مای لیدی افتضاحه بعد یکی دوساعت اون رویه اش جدا میشه پنبه هاش درمیاد لعنتی 😤😷

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
من دو روز اول خیلی زیادم. هوا هم خیلی سرده. من به سرما خیلی حساسم خونریزیم و دردم زیاد میشه. نمیذارن ...

هر شش ساعت یه مفنامیک اسید بخوری درد و خونریزیت را کم میکنه

اگه هم خیلی درد داشتی شیاف دیکلوفناک استفاده کن آب رو آتیشه

نواربهداشتی مارک سافتکس عالیه امتحانش کن مای لیدی افتضاحه بعد یکی دوساعت اون رویه اش جدا میشه پنبه ...

من سافتکس تا حالا تو مغازه ندیدم. اکثرا مای لیدی بود دیدم و پنبه ریز. این که من الان دارم استفاده می کنم پنبه ریزه. خیلی بدرد نخوره. همش خیسه. تافته مشبک خیلی عالی بود

من سافتکس تا حالا تو مغازه ندیدم. اکثرا مای لیدی بود دیدم و پنبه ریز. این که من الان دارم استفاده می ...

منم راستش ندیده بودم شوهرم شانسی خرید چون من تاکید میکردم مارک پنبه ریز و مای لیدی نخره گفت این مارک رو دارن بخرم؟ گفتم بخر

بعد دیدم واقعا خوبه

2706