2737
2734
عنوان

كتاب همراه با عكس😍❤️باهم بخونيم🌈

| مشاهده متن کامل بحث + 9821 بازدید | 505 پست
عزيزدلممم توو تاپيك قبلي چون گفتي صدات كنم صدات كردممم بياييي معرفي كني توام كتاباتو😍😍😍

اره دستت طلا😍😍😍 عاشق معرفی کتابم😍ایناهم یه گوشه مینویسم مخصوصا اونایی ک حالت داستانی داره :)

من فعلا دو تا جنایی دستمه یکی صورتش را بپوشان عه 

یکی هم یه داستان جنایی در دنباله غرور و تعصب از یه نویسنده دیگ اسمشم هس مرگ به پمبرلی می اید

باد بادک بازم ک نیاز به تعریف نداره پدر ان دیگری هم خوندم از سیتماییش قشنگتره:)

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
@ابنباتچوبی     @masoomehh     @درجستجوی_بهشت     @sn77 & ...

مممنون عزیزم❤🤩عاالیه تاپیکت

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگار بي حوصله اي اره؟

نه عزیزم مریضم دوهفتس این کرونا دست بردار ما نیس فکر کردم سرماخوردم اما با این اوضاع گلو و سینه کروناس احتمالا

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
مرررسي عشقممم راجب كتاب نارنج خوندم و شنيدم سفارش دادم بيارن هنو نرسيده و بنظرم خوندنش هم حالا حالا ...

سلام..چرا ندیدم ریپلایتو..الان یهو رفتم گروه یادم اومد گفتم نازنین چرا ریپ نکرده منو اومدم تاپیکت دیدم😐گم شده بود بین اعلاناتم فک کنم

اره عزیزم من چندین ماهه خوندم کامل.‌.میدونی قبل شروعش به خودت میگی اووووه چقد زیاده کی حال داره بخونه بعد به اخرش که نزدیک میشی اروم میخونی که تموم نشه من الان منتظرم نویسنده تصمیم میگره جلد دومشو بنویسه😐😂از هر کس پرسیدم همین حس رو داشته بهش..دنیای قشنگی داره و تصویرسازی بینهایت قوی یعنی کاملا غرق میشی توش

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
2728
ممنونم عزيزم يمدت ميخوندم كتاباي مذهبي ديگه ولش كردم ولي حتما ميخونم عزيز پي دي افه؟

خواهش میکنم ❤

ن پی دی اف نیست میتونید هم نسخه چاپی شو بگیرید

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
اتفافا ميخواستم بگم حسني چرااا پايه ثابت همه كتاباته😂 هنوزم هم قافيه هستن كتاباي حسني؟ ميگم بچه ه ...

خودمم نمیدونم 😂

ن اینا شعر نیستن داستانن

آره خیلی دوس دارن .

مثلا الان عکس بدم از خودم شبیه بوبو روباه کوچولو شدم انقد ک خوندم براشون 😆😆😆

گاهی وقتا ک واقعا حوصله ندارم برای کتاب خوندن

اسم داستان رو میگم و ب بچه ها میگم شما تعریف کنین برام

خیلی حال میده اینجوری 😁

(    )
2738
🤩وای چطوری توووو دلم تنگیده بود چن بار از نازی پرسیدم پرنسا هنوز میاد یا نه

😘😘عزیزمی 

من هستم تو دیگه نمیای 

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
سلام اره عزيزم قابل برداشته

ممنون دوستم😘😘😘وقت نکردم تاپیک و بخونم و همراهی کنم🤐پوزش

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
خوندمش گلم برداشت خودت چي بود ازش؟

چیزایی ک ما الان تو زندگی داریم حاصل انتخاب های گذشته اس هیچ کاری بی اهمیت نیست با قدمای کوچیک ب پیشرفتای باور نکردنی میرسی دقیقا مثل ی تابع نمایی که اثر قبلی رو بعدی اعمال میشه این اثر مرکبه

برا سلامتی امام زمان مون لطفا ی صلوات بفرستید❤

جووون کتابخانه نیمه شب😍😂❤

کتاب فانتزی چیزی دارین معرفی کنین؟😁🌷

خنک آن قمار بازی که بباخت هرچه بودَش، بنماند هیچش الّا، "هوس قمار دیگر"...🎲 دوستدار کتاب و ادبیات😍🐾 تاپیک‌های ماورایی و متافیزیکی، فیلم و سریال، کتاب و اطلاعات عمومی تگم کنین👻🐾 یک عدد INFJ🌱🙂 کاربر خانوم هستم😌💙
2706