2737
2739

میتونه پس انداز کنه اصلا پس اندازش بدردش میخوره ؟ اینم. بگم که اصلا ادم قر و فری نیستم اصلا ارایشگاهم نمیرم 

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکر نکنم بشه پس انداز کرد الان قیمت ها سر به فلک کشیده

اخه من مجردم هیچی ام نمیخرم حساب کردم مثلا شامپو یه تیکه لباس و فیس واش اینا بخرم یکمم پول واسه گردش بیرون میشه 500 ولی دیگه هیچی نباید بخرم 🤕

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎
اخه من مجردم هیچی ام نمیخرم حساب کردم مثلا شامپو یه تیکه لباس و فیس واش اینا بخرم یکمم پول واسه ...

اها مجردی آره میشه فکر کردم متاهلی و حقوق شوهرت اینقدره

کتاب ها برای من راه حل های جادویی برای از یاد بردن غم هام هستن 💫📚
اره من با ۴۰۰ تومن پس انداز میکنم

باهاش چیکار میکنی البته اگه دوست داری جواب نده عزیزم 

2738
باهاش چیکار میکنی البته اگه دوست داری جواب نده عزیزم 

همشو پس انداز میکنم لباس دارم غذا هم شوهرم میده خرج غذا اینا ۴۰۰ کلا پس انداز میکنم

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
بله میتونه پس انداز کنه  چند وقت یکبار  طلا بخره وسایل مورد نیازشو بخره

پس امیدی هست 🥲

اخه من مجردم هیچی ام نمیخرم حساب کردم مثلا شامپو یه تیکه لباس و فیس واش اینا بخرم یکمم پول واسه ...

مدام‌  هر ماه لباس نمیخوای ک  ی ماه خرجت زیاد ی ماه میتونی جمع کنی

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من