2737
2739
عنوان

کسایی که دوست پسرشونو به شوهر تبدیل کردن یه لحظه بیان😆

| مشاهده متن کامل بحث + 4038 بازدید | 205 پست
چههه ربطیییی داااششششت مگه هرکی مسلمون نیست رابطه داره با هرکی دلش میخواد/:یچیزی مثل عقیدس چه به دین ...

همین اعتقاد از جایی سرچشمه گرفته واون به فطرت پاک انسان بر می گرده که کار زشت و خارج از چهارچوب انسانیت را بد میدونه حالا دین اومده این فطرت پاک را حفظ کنه وبا احکام باید ها ونباید ها اونا از اسیب ها حفظ کنه. 

بعدم عزیزم من برای خودم بدن خودم آبروی خودم ارزش قائل بودم  انقدر به خودم احترام میذاشتم که نخ ...

ببین عزیز شما برای خودت آرش قائل بودی وبرای بدن خودارزش قائل بودی خب این ارزش قائل بودن یعنی به این معنی نیست که رابطه کامل جنسی نداشتم هرچند که انسان هرچه درعمق گناه کمتر برود باز جای امید است اما این به آن معنا نیست که چون من رابطه جنسی نداشتم پس مجاز هستم با یک پسر نامحرم بگم وبخندم یا دست هم دیگر را بگیریم یا بوسیدن اشکالی نداره یا با لباس هم دیگر را درآغوش گرفتن و..... البته بایداز گام های شیطان ترسید چون شیطان یک باره نمیگه برو زنا بکن قدم به قدم میاد جلو اول به نام عشق بعد لبخند بعد شماره تلفن گرفتن بعد از دانشگاه. شغل. بعد خانواده بعد بریم کافی شاپ یک فنجان قهوه مهمانم شو بعد نگاه های عمیق بعد دست دادن وخدا حافظی وبعد مدتی بوسیدن و...... وابستگی کور وکر شدن و ازشما می پرسم دختران وپسران ما چه شادی هایی می خواهند که درایران نیست. ودوست شدن شادی اوناست. با خودفکر کردی این همه مشکلات درزندگی ها دلیلش چیه ازنظر مالی اوکی خانه وماشین وهمه چیز باز شاهد خیانت ها اما خیلی از دختران وپسرانی که بدون تجربه دوستی ازدواج کردند واما اززندگی لذت می برند چرا چون اعتقادات آن ها به آن ها یاد داده که تیپ زدن و سگ گردانی و هرروز یک مدل گشتن والگو گرفتن از سلبریتی ها باعث شادی واقعی وخوشبختی نمیشه اسلام ما زیباست وپازل های آن درست چیده شده وما حق نداریم این پازل ها را با سلیقه خود بچینیم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما داشتیم شاید واس همون وابسع شد البت اولبن رابط با خودش بودو میدونس ن رابط کامل شاید واس همین گرف ک کاش نمیگرف

معݩ مطمئنم روزقیامت نوبت من که میۺه خٌدا یع نگاه بع ـݦن میندازح و میگه بیا جلوټڔ بینم طٌ عـم بنده ما بودی چڔا ټا حالا ندیدمت😐

من با دوست پسرم که عشقمه ازدواج کردم 

بله رابطه جنسی هم داشتیم تو دوران دوستی

ولی اون حرفت خیلی زشت و بی معنی بود... یعنی چی پسرا با دختری که باهاش خوابیدن ازدواج میکنن؟

عزیزم رابطه یه چیز دو طرفه هست 

ازدواج هم همین طور

به علاوه انسان ها وقتی عاشق کسی باشن دوست دارن باهاش رابطه جنسی هم داشته باشن هرکس غیر از این باشه غیر طبیعیه

نمیشه واسه رابطه عاطفی یک نفر رو انتخاب کنی و واسه رابطه جنسی سراغ کس دیگه ای بری

اون اوج لاشی بودن رو میرسونه 

2731

رابطه جنسی چیه کلا فقط بهم دست میدادیم اونم سالی دوبار میدیدیم همو اونم پنج دقیقه.یسال که قبل اینکه من بفهمم عاشقم بود از وقتیم‌که فهمیدمو گفتم باشه دوست شیم زنگ زد به خانوادم که قصدم ازدواجه اما دوسال طول کشید که خانوادم رصایت بدن چون سنم کم بود ۱۷اینا بودم.کلا نه چیز بدی تو این دوسال شنیدم ازش نه هیچی.اللنم کلا ۹ساله باهمیم.اونی که از اول به قصد ازدواج بخوادت هرلحظه واسه نگهداشتنش نمیخوای به زمینو زمان بزنی

من با یه اقایی دوستم تصمیم گرفتیم دو سال دیگه عقد کنیم و اینگه رابطه مون در حد چت و ویس و تماس تصویری هس البته من تو تماس تصویری سر لختم😐😂

زنی که شعر را می‌فهمد نمی‌توانید به‌شیوه پیش‌پا افتاده دوست‌بدارید🌿📜

بنظرما پسرا تا به رابطه جنسی رسیدن ول میکنن ومیرن

8...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)...دلتنگی خیلی نامرده.ازیک جایی به بعد می شینی یه گوشه با بغض نگاه میکنی تا زندگی تموم بشه...۴آبان۱۴۰۱ عشقم برای همیشه ترکم کرد بعدازاون دیگ هرگز به هیییچکس اعتمادنمیکنم عاشق نمیشم تنهایی رو باجون ودل نگه میدارم خیلی دوسش داشتم صداش آرومم میکرد..ارزومه پشیمون بشه ی روزی برگرده ارزوش باش یک بار دیگ باهاش حرف بزنم فقط دنبالم بگرده وتوحسرتم بسوزه ک هییچ کس مث من دوسش نداشت...دلتنگم 😔😔😔😔دلم میخوادیکی بیاد دستموبگیره بلندم کنه بگه میدونم چقدرسختی کشیدی میدونم شبهات پر از دردبود میدونم چقداشک ریختی اما‌ازاین به بعد هرچ  قبل من بود فقط کابوس بود...یکی بیادکه نره یکی که ازچرت ترین چیزها براش حرف بزنم وخسته نشه ..🥀🥀ب سلامتی اون روزی که  اونی ک ترکم کرد تاوان پس بده دلش مثل دل من بشکنه هرشب مث من اشک بریزه ازدلتنگی نابودبشه ب سلامتی روزی که داغ عزیزترین ادم زندگیش بره توی دلش بسلامتی روزی ک بیچارگیش روببینم..روزی اروم میشم ک  اون تاوان پس بده سنگدل نیستم ولی درحقم ظلم شد ب زور منواز خودش جداکرد..دوسال منو عاشق خودش کردوبا بی رحمی ترکم کرد پس ب سلامتی  شکست اون🥂دلم گرفته هیشکی نیست که ببینه غروبا چجوری  اشک روی گونم می شینه😔دلم میخواد خودمو بردارم برم یه جای دور خییلی دور هیچکس رونبینم حتی گوشیمم نبرم صدای کسی رو نشنوم..🥀🥀🥀..امیدوارم هرکجا هستی همیشه غمگین باشی.۱۰دی عشقم برگشت اما‌مث قبل دوسش ندارم
2738
جوجه را آخر پاییز میشمرند نگاه به چندسال اول زندگی نکن. 

ماهم بچه چهارم توراه

سومی از دنیا رفت

حدود ۱۰ ۱۲ سالی هم هست با همیم

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)
نه مدرک نیس ادمی ک بخواد زیر همه چی بزنه میزنه آرامشش واسه اینه‌که از اون رابطه مخفی جدا میشی  ...

دلیل اینکه شما میگید این چند کلمه عربی زیبا نیست می تونم بپرسم مطمئن هستی که تحت تاثیر خطبه عقد آریایی قرار نگرفتی؟ درخطبه عقد اسلامی هم برای زوجین خیر وسلامتی و..... خواسته حال این صیغه محرمیت ازجانب آقا نیست که بگه خانم من شما را به عقد خود درمی‌آورم بگیم آقایون با زور ما را به عقد خود درمیارن بلکه معنی آن این است من خودم را به عقد تو درمی‌آورم با مهریه مشخص. خب یعنی خود خانم با اختیار خودش خودش را به عقد آقا درمیاره درضمن بله اول را خانم میگه یعنی مقام زن آن قدر بالاست تا بله نگه عقدی انجام نمیشه پس این لغات خیلی زیباست. 

ماهم بچه چهارم توراه سومی از دنیا رفت حدود ۱۰ ۱۲ سالی هم هست با همیم

خدا حافظشون باشه

همچنین ما😄

بعد از حدود یک سال دوستی،سال ۸۶ عقد کردیم و صاحب سه فرزند هستیم

صد البته که دوره ما با این دوره تفاوت هایی هم داره ..

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند....!
یعنی شما رابطه دوستی را تایید می کنید؟ 

ما دوست بودیم اما زود اومد خواستگاری

تجربه اول هردومون بود.من شوهرم از خودم خیلی معتقد تر و مومن تره.من آدم چندان خوبی نیستم بنظر خودم.اما اون خیلی خوبه

واسه همین زود ازدواج کردیم

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)
خدا حافظشون باشه همچنین ما😄 بعد از حدود یک سال دوستی،سال ۸۶ عقد کردیم و صاحب سه فرزند هستیم ص ...

ما سال ۹۰ دوتا شدیم.۹۲ سه تا .۹۵ چهارتا.۹۷ پسر دومم از دنیا رفت(بچه سومم)

الانم که باردارم

2706