2726
عنوان

دلبنده مادر ...🥲💔

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 61 پست
عزیز توکل کن بخدا،من بعد ۷ سال و ۳ تا سقط امروز برای اولین بار صدای قلب بچه مو شنیدم من اخرین سقطم د ...

عزیزم خداحفظ کنه تودلیتو ... ممنونم انشالله خدا برا منم بخواد

آرزوی من ، آمدن توست💕💙عزیزترین آرزویم؛ بیا و رویاهایم را سروسامان بده👼🏼 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جوری آخرین سقطت ۱.۵ ماه پیش بوده و الان بچت ۶ هفتشه    

امروز رفتم دکتر گفت از هر صدتا زن یکی سریع بعد سقط حامله میشه،من برج ۶ سقط داشتم ولی خونریزیم تا ۱۵ آذر ادامه داشت بعد که ۱۵ تموم شد فکر نمیکردم که بخوام حامله بشم امروزم رفتم سونو گفت ۶ هفته و یک روزه قلبشم میزد🥰 البته همون اول که بی بی چکم مثبت شد به دکتر گفتم گفت استراحت مطلق باش چون تازه سقط کردی باید استراحت کنی امکان داره اینم سقط بشه ولی امروز که قلبش زد خیالم راحت شد

۴ساله منتظر 🥲

الهی بمیرم ای وی اف چرا نمیکنی 

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
2728

تمام کلماتت رو با جون ودل درک میکنم

6 سال انتظار کشیدم آنقدر تو خواب میدیم بچه دارم شیر میدم و... شده بود حسرت

ولی خدا رحمتشو شاملم کرد إن شاءالله برا شمام خدا یهو سوپرایز کنه

الان بعضی شبا کلا دو ساعتم پشت هم نمیخوام ولی خدا رو شکر میکنم إن شاءالله بزودی شمام مامان بشی شبا نذاره بخوابی روزا آویزون پاهات بشه بیای برامون بگی 😄

من از ته دل متوسل شدم ب پیامبر رحمت و اهل‌بیت بزرگوارشون

گفتم شما به دشمنت که شما رو از مادرم دور کرد رحم کردی مگه میشه به من رحم نکنی

شبااز ته دل دردودل میکردم با خدا و پیامبر و اهل بیت

الهی بمیرم ای وی اف چرا نمیکنی 

خدانکنه عزیزم . ای وی اف ۲بار انجام دادم یکیشو پارسال ک منفی بود یکیشم امسال ازمایشم مشکوکه فردا باید تکرار کنم

عزیزم ایشالله رفتی ازمایش  ریپلایم کن جوابشو بگو  به نظر من که مادر شدی 😍

فردا قراره تکرار کنم🥲توکل ب خداا 

چشم حتما

تمام کلماتت رو با جون ودل درک میکنم 6 سال انتظار کشیدم آنقدر تو خواب میدیم بچه دارم شیر میدم و... ش ...

عزیزم خداروشکررررر .خداحفظ کنه کوچولوتونو ... توکلم ب خداس هرچی خدا بخواد🥲منم خیلی دعا میخونم ذکر میگم نذر کردم اما فعلا .....

امروز رفتم دکتر گفت از هر صدتا زن یکی سریع بعد سقط حامله میشه،من برج ۶ سقط داشتم ولی خونریزیم تا ۱۵ ...

به سلامتی مبارک باشه. پس چرا دکتر به من گفت حداقل سه ماه بعد از سقط اقدام نکن تازه یک دکتر دیگه گفت ۶ ماه بعد. 

عزیزم خداروشکررررر .خداحفظ کنه کوچولوتونو ... توکلم ب خداس هرچی خدا بخواد🥲منم خیلی دعا میخونم ذکر م ...

من تا دلت بخواد چله نذر و... نشد دیگه ای وی اف کردم فیلم پیامبر و نشون میداد دلم لرزید

به سلامتی مبارک باشه. پس چرا دکتر به من گفت حداقل سه ماه بعد از سقط اقدام نکن تازه یک دکتر دیگه گفت ...

نه عزیزم توی گوگل هم بخون دو هفته بعد سقط امکان بارداری خیلی زیاده،ولی برای اینکه بدنت بیشتر امادگی داشته باشه میگن ۳ تا ۶ ماه وقفه بیفته ولی من توی اقدام بودم چون عاشق بچه ام 🥰 ولی خدا سقط رو برای کسی نخواد که بدترین درده هم‌جسمت داغون میشه هم روحت 😔

عزیزم ایشالله رفتی ازمایش  ریپلایم کن جوابشو بگو  به نظر من که مادر شدی 😍

اسم دکتره شما چی بود؟

خدانکنه عزیزم . ای وی اف ۲بار انجام دادم یکیشو پارسال ک منفی بود یکیشم امسال ازمایشم مشکوکه فردا بای ...

اخی عزیزم 

انشالله مثبت میشه مثبت شد حتما بگو 

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
2706