2726
عنوان

انقدر از روز مادر بدم میااااد😒

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 37 پست
بخیل نباشیم شادی و بهانه های شادی جمع بشه چون ما نتونستیم رابطه موفقی بسازیم یا چون وضع مالی مون اج ...

بخیل نیستم ادمم! 

منم دلم قدر دانی میخواد وپسرم دوسالشه نمیتونه کاری کنه

هرچند همون بوسه هاش ودوست دارمش برام یک دنیاست

اصلاهم حسم عجیب وبد نیست بنظرم

رابطه موفق همسر همراه میخواد 

منم قبول دارم یه روز مزخرفه.آخه مرد چیکار کنه هم برا خانومش هم مادرش هم مادر زنش باید کادو بخره اونم با این اوضاع خراب اقتصادی .لعنت به اونایی که این مناسبتارو جا انداختن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پول ندارم خواهر😅 بعد واقعا خود کادو مهم نیست این بی اهمیتی شوهرم اذیتم میکنه دوس دارم قدر دانی کن ...

حتما چیز گرون نه ی رژ لب ی گل ی روسری.به هیچیت نباشه.توام عوضش روز مرد محلش نده

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2728
بخیل نیستم ادمم!  منم دلم قدر دانی میخواد وپسرم دوسالشه نمیتونه کاری کنه هرچند همون بوسه هاش ...

تلاش کنید رابطه تون رو با همسرتون بهتر کنید

اروم اروم

به هر حال این مرد انقده ارزشمند بوده که باهاش ازدواج کردید و ازش بچه دارید

😁
منم قبول دارم یه روز مزخرفه.آخه مرد چیکار کنه هم برا خانومش هم مادرش هم مادر زنش باید کادو بخره اونم ...

مناسبتا بد نیس اتفاقا روز تکریم زنه ما همه چی رو از حد گذروندیم.اقا ادم با ی گل با ی روزت مبارک دلش خوش میشه.چرا بردارن

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

عزیزم لزومی نداره کسی از زندگی و مسائل خصوصی شما سردربیاره و شما نباید جواب همچین سوالاتی رو بدی حتی اگ همسرت چیز خیلی با ارزشی خریده باشه ...بارها از من پرسیدن چی برات خرید یا چی براش خریدی منم گفتم یه چیز خصوصی بود و فک نکنم لازم باشه درموردش توضیح بدم🙂

حالا شاید طرف لباس زیر خریده باشه دیگه کسی نباید بفهمه ک...اشتباه میکنن میپرسن

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...
بنظرم واسه خودت کادو بگیر بگو شوهرم داد

حالا با این روش بقیه رو گول بزنه،خودشو که نمیتونه گول بزنه😬منو چی میگی ک امسال شوهرم تولدمو یادش رفت بعد مامانم جلو شوهرم تولدمو تبریک گفت،شوهرم تعجب کرد و گفت عه مگه امروز تولدته؟من فکر کردم دو روز دیگست😳جالب اینجاس ک حتی دو روز بعدشم تبریک نگفت😐😂

سرباز خسته و زخمی از راه رسید...زن از خانه رفته بود...زخمی که او را در قطار و جنگل و جاده نکشته بود ، در خانه کشت...

منم متنفرم 

فقط یادگرفتن تبریک خالی بگن اون بدرد خودشون میخوره با کادو واقعا این موضوع پر رنگ تر میشه ولی خب من توی هیچ مراسمی مربوط به خودم از خونواده درجه یک هیچ کادویی نگرفتم و علاوه بر این کیک و عکس و لباسای شیک فقط شامل خودشون میشد ولی به اسم من ثبت میشد واقعا اعصاب خورد کن بود

خودت باش و دوستش داشته باش.
حالا با این روش بقیه رو گول بزنه،خودشو که نمیتونه گول بزنه😬منو چی میگی ک امسال شوهرم تولدمو یادش رف ...

هه تو منی یا من توام 

منم دقیقا همین اتفاق برام افتاد امسال از یه هفته قبل تا یه هفته بعدش داداش هام بهم تبریک میگفتن تولدمو هی پیام می‌فرستادن ولی شوهرم یادش رفته بود و گذاشتم بگذره بهش گفتم راستی تولدم مبارک با اینکه  تولد خودش  سال قبلش سوپرایزش کرده بودم   

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
هه تو منی یا من توام  منم دقیقا همین اتفاق برام افتاد امسال از یه هفته قبل تا یه هفته بعدش داد ...

والا منم به روش آوردم و گفتم درسته دیگه گذشت ولی هیچوقت یادم نمیره😳بهونه دستم داده دیگه هرسال به روش میارم و میرم رو اعصابش😂😂حالا ببینم فردا ک روز زنه بهم تبریک میگه یا نه😐

سرباز خسته و زخمی از راه رسید...زن از خانه رفته بود...زخمی که او را در قطار و جنگل و جاده نکشته بود ، در خانه کشت...
والا منم به روش آوردم و گفتم درسته دیگه گذشت ولی هیچوقت یادم نمیره😳بهونه دستم داده دیگه هرسال به رو ...

من امروز صبح بیدار شدم دیدم برام فرستاده عزیزم روزت مبارک ولی خب می‌دونم آه در بساط  نداره چیزی بخره 😭🤣🤣🤣  خودمم باید یه چی بش بدم تازه

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706