2410
2553
عنوان

انقدر از روز مادر بدم میااااد😒

610 بازدید | 37 پست

اخه امثال من که شوهرشون هیچی نمیخره

بدتر باید حسرت بخوریم واعصابمون خورد میشه

خیلیاهم هی میپرسن چی کادو گرفتی بدتر اعصابم خورد میشه باید جواب پس بدم

واقعا این روز ،روز غمگینیه برای من

کاش این مناسبتا جمع بشه 

بیخیال چرا جمع شه خودت براذخودت مهم باش.کیک بخر برا حودت کادوبخر.منتظر کی هستی؟

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یه شادی کوچیکه

ک البته بعضیا چشم و هم چشمی رو هم چاشنیش میکنن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
بنظرم واسه خودت کادو بگیر بگو شوهرم داد

خاله ی من برای  هر مناسبتی،خودش میگیره  و بعد میگه  شوهرم داد

یک بار شوهرش گفت من کجا کادو دادم؟!

بیچاره ضایع شد

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......
بیخیال چرا جمع شه خودت براذخودت مهم باش.کیک بخر برا حودت کادوبخر.منتظر کی هستی؟

پول ندارم خواهر😅

بعد واقعا خود کادو مهم نیست

این بی اهمیتی شوهرم اذیتم میکنه دوس دارم قدر دانی کنه

بعد ناخوداگاه مقایسه میشه اذیت میشم

2714
بنظرم واسه خودت کادو بگیر بگو شوهرم داد

فکرخوبیه👌😅

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا

ببین کلا کشور ما تو هر مسئله ای اگر صرف اقتصادی براشون داشته باشه همه چیز اوکی و درسته

ولنتاین روز مادر روز پدر عید فلان بیسار همش صرف اقتصادیه وگرنه اینا ذره ای برای زن یا مادر یا هرکسی دیگه ارزش قائل نیستن

لینک حرف ناشناسhttps://harfeto.timefriend.net/16469353197393

عزیزمن همش همین جورم دوستان شما میگین خودتون بخرید پول از کجا بیارم پولی دراختیار آدم نمیگذارن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

دقیقا تاپیک بالاییت پرسیده چی کادو گرفتید🤣

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
پول ندارم خواهر😅 بعد واقعا خود کادو مهم نیست این بی اهمیتی شوهرم اذیتم میکنه دوس دارم قدر دانی کن ...

آره دقیقا

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706