2204
عنوان

انقدر از روز مادر بدم میااااد😒

573 بازدید | 37 پست

اخه امثال من که شوهرشون هیچی نمیخره

بدتر باید حسرت بخوریم واعصابمون خورد میشه

خیلیاهم هی میپرسن چی کادو گرفتی بدتر اعصابم خورد میشه باید جواب پس بدم

واقعا این روز ،روز غمگینیه برای من

کاش این مناسبتا جمع بشه 

بیخیال چرا جمع شه خودت براذخودت مهم باش.کیک بخر برا حودت کادوبخر.منتظر کی هستی؟

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

بچه ها یه چیز باحال پیدا کردم

یه سایتی که ازش میتونید برای بچه ها لباس و حوله و عروسک با اسم خود کودک بگیرید! اسمی که میگید رو روی اجناس گلدوزی میکنن. من امتحان کردم و عالی بود

حتماً سر بزنید  

یه شادی کوچیکه

ک البته بعضیا چشم و هم چشمی رو هم چاشنیش میکنن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊
بنظرم واسه خودت کادو بگیر بگو شوهرم داد

خاله ی من برای  هر مناسبتی،خودش میگیره  و بعد میگه  شوهرم داد

یک بار شوهرش گفت من کجا کادو دادم؟!

بیچاره ضایع شد

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......
بیخیال چرا جمع شه خودت براذخودت مهم باش.کیک بخر برا حودت کادوبخر.منتظر کی هستی؟

پول ندارم خواهر😅

بعد واقعا خود کادو مهم نیست

این بی اهمیتی شوهرم اذیتم میکنه دوس دارم قدر دانی کنه

بعد ناخوداگاه مقایسه میشه اذیت میشم

بنظرم واسه خودت کادو بگیر بگو شوهرم داد

فکرخوبیه👌😅

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا
2050

ببین کلا کشور ما تو هر مسئله ای اگر صرف اقتصادی براشون داشته باشه همه چیز اوکی و درسته

ولنتاین روز مادر روز پدر عید فلان بیسار همش صرف اقتصادیه وگرنه اینا ذره ای برای زن یا مادر یا هرکسی دیگه ارزش قائل نیستن

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرجا چراغی روشنه از ترس تنها موندنه... ای ترس تنهای من، اینجا چراغی روشنه💁آه هیدن فرزندم👶💞 الیزابت با ساق شلواری 💙 ایلشاه ۷ ام💜زن پرنده lady bird💚سریره(همون که همیشه اولین کامنته)💘بچه مدرسه ای نمونه💓عذرا مثل جت نرو💖جودی77about💞کهـربا💛 (🌙🌹00)💝سوئیتر👑 (🌰84)🌹 الیزابت۸۱بنت🌸 عaسsaلl🍯 آسیاss💪 یکدانه هستش😎 دلبر اما جومونگ😈 (30📘)🎀 یه بچه مشدی🥪  لینک حرف ناشناسhttps://harfeto.timefriend.net/16469353197393

عزیزمن همش همین جورم دوستان شما میگین خودتون بخرید پول از کجا بیارم پولی دراختیار آدم نمیگذارن

بحَقّ الحُسَین.                                                                              اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج.                                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                     دعای من در روضه         ابا عبدالله الحسین علیه السلام                                         فقط ظهور امام زمانم

دقیقا تاپیک بالاییت پرسیده چی کادو گرفتید🤣

فقط 38 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕برای سلامتی گل دختری یه لبخند بزنید لطفا🥰😍شکوفه گیلاس من🌸🍒دخمل نازم اومده تا همدم مامانش باشه🥰🌈🌙به یار ماه بدادی روی ماهرو را 🌙💗 به ماهم هدیه ای از ماورا دادی🥰🌈🌙
پول ندارم خواهر😅 بعد واقعا خود کادو مهم نیست این بی اهمیتی شوهرم اذیتم میکنه دوس دارم قدر دانی کن ...

آره دقیقا

بحَقّ الحُسَین.                                                                              اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج.                                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                     دعای من در روضه         ابا عبدالله الحسین علیه السلام                                         فقط ظهور امام زمانم
بخیل نباشیم شادی و بهانه های شادی جمع بشه چون ما نتونستیم رابطه موفقی بسازیم یا چون وضع مالی مون اج ...

بخیل نیستم ادمم! 

منم دلم قدر دانی میخواد وپسرم دوسالشه نمیتونه کاری کنه

هرچند همون بوسه هاش ودوست دارمش برام یک دنیاست

اصلاهم حسم عجیب وبد نیست بنظرم

رابطه موفق همسر همراه میخواد 

منم قبول دارم یه روز مزخرفه.آخه مرد چیکار کنه هم برا خانومش هم مادرش هم مادر زنش باید کادو بخره اونم با این اوضاع خراب اقتصادی .لعنت به اونایی که این مناسبتارو جا انداختن 

ای بابابیخیال مگه واسه کسی داریم زندگی میکنیم؟ این مناسبتا من دوسدارم فقط برم بیرون بگردیم ی خاطره خوب بشه ن کادو کادو هروقت دوس داشته باشه بخره این همه روز 

ی روز ی لره.................................................. میشه دکترملک حسینی تنهاپزشک پیوندکبد درآسیا_ی روز ی لره میشه علی مردان خان که به ارتش رضاشاه میگه هرعقابی بخوادازآسمان این کشورعبورکنه بایدپرهاشوباج بده_ی روز ی لره میشه پروفسورموسیوند وقلب مصنوعی رو اختراع میکنه_ی روز ی لره میشه پروفسورکرمزاده استادجهانی ریاضی _ ی روز ی لره میشه احسان کامرانی استاد دانشگاه هاروارد ومخترع قرنیه مصنوعی_ ی روز ی لره میشه بانوقدم خیررهبرمبارزان عشایردربرابرانگلیس‌_ ی روز یه لره میشه بهنام محمدی راد اولین نوجوان شهیدراه وطن_ ی روز ی لره میشه حسین پناهی که حرفاش تاابدماندگار می مونه_ ی روز ی لره میشه آریوبرزن فرمانده ارتش داریوش💖💖
پول ندارم خواهر😅 بعد واقعا خود کادو مهم نیست این بی اهمیتی شوهرم اذیتم میکنه دوس دارم قدر دانی کن ...

حتما چیز گرون نه ی رژ لب ی گل ی روسری.به هیچیت نباشه.توام عوضش روز مرد محلش نده

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
بخیل نیستم ادمم!  منم دلم قدر دانی میخواد وپسرم دوسالشه نمیتونه کاری کنه هرچند همون بوسه هاش ...

تلاش کنید رابطه تون رو با همسرتون بهتر کنید

اروم اروم

به هر حال این مرد انقده ارزشمند بوده که باهاش ازدواج کردید و ازش بچه دارید

اومدی که از نبودت لذت ببری ؟ تمام  
2051