2726

ادعاشون میشه عاشق بچمن 

هر اتفاقی تو خونمون میفته همههه خبر دار میشن چون شوهرم گوشی بدست تصویری میزنگه مامانش 

هرررر شب از پشت تلفن تصویری یه چیزی میگه من ناراحت میشم 

شوهرم دیشب زنگ زد به مامانش گفت پسرمون با لیوان زده تو سرش (پسرمون دو سالشه)مامانشم گفت خدا لعنتش کنه .به بچه دو ساله من 

بعدم ک قطع کرد گفتم مامانت چرا به بچه گفت خدا لعنتش کنه .گفت کی گفت مامان من نگفت تو از خودت حرف در میاری .کر که نیستم بار اولشونم نیس دیوار حاشا بلنده .کاااش واتساپ قطع میشد ک شوهر من دم به دقیقه گزارش نمیداد خودش ک عوض نمیشه کاش واتساپش قطع میشد

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرت چقد بچه است همه چی رو گزارش میده به مامانش ور باید همچنان دل مامانش میموند شیر مامانشو‌میخورد تا بزرگ شه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
گلم از رو گوشی مامانش یجوری بلاکش کن یه مدت.  یا واتساپ شوهرت هک کن تو از رو گوشیت همش بلاکش ک ...

ن بابا رمز گوشی شوهرمو ندارم یه لحظه گوشیش واتساپش قطع بشه به زمین و زمان زنگ میزنه ک گوشی رو بگیرن رو مامانش حرف بزنه

ن بابا رمز گوشی شوهرمو ندارم یه لحظه گوشیش واتساپش قطع بشه به زمین و زمان زنگ میزنه ک گوشی رو بگیرن ...

اهان پس مث من از گوشی اون محرومی 

خاکتوسرمون ک رمز گوشی شوهرمونو نداریم (البته ببخشیا) 

از حرص نمیدونم چیبگم ها

یعنی چی" چرا مامانت به بچه گفت خدا لعنتش کنه؟!! " این چه سوالیه انتظار داشتی چی بشنوی واقعا؟میتونست ...

بی سرو زبونم 

در مقابل خودش کم نمیارم اما هیچ وقت نتونستم جلوی خونوادش وایسم میدونم مشکل از منه اگه دوبار جواب داده بودم اینطور نمیکرد

نمیخوام توهین کنم به شوهرت ولی شوهرت هنوز به بلوغ فکری نرسیده چون اگه رسیده بود میفهمید که اون هنوز بچست و پیش میاد باید با ملایمت بهش یاد میداد که این کار خوبی نیست نه اینکه بره به مامانش گزارش بده !

و اینکه تو زندگی هر چیزی پیش میاد مخصوص خونست!نه اینکه بری تک تک اتفاقاتو برا حتی مادرت تعریف کنی!

با عرض معذرت شوهرت حتی برا ازدواجم به بلوغ فکری نرسیده چه برسه به رسالت پدر شدن!

تقصیر خودشم نیست بهش اشتباه آموزش دادن خانوادش!