2733
2734

عاا منم لایک 

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

http://www.coca.ir/سوال-ایده-بازی-جرات-حقیقت/

این سایته

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!

واسه جرعت بگو یکی از فامیل یا دوستاشو بزاره تو دیووار

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
همه سوالا تکراریه😁💔

اره😐😂

2738
عمرا بذاره😿😂💔

😂😂😂😂اگ مذکر باشع میزاره اگ دخمل باشع ن😐

حقیقت 

رو کی.کراشی؟...الان تو این جمع کراشته کسی؟...کسیو تواین جمع دوس داری ؟...مهمترین رازت ؟...باارزش ترین فرد زندگیت؟...بزرگترین مخفی کاری از خانوادت؟....بزرگترین گند کاریت؟....فاجعه ترین سوتیات ..و ...

جرات 

برو سینکو لیس بزن ....فلانیو ببوس ...دستمو ببوس پامو ببوس....ترکیبی پرو ...مث ابمیوه و تخم مرغ و ....برو ب زن همسایه بگو جووووون چ چیزی.یا مرد .یا پسر همسایه یا دختر.... برو واسم ی سگ بخر....یا حیون خونگی یا هرچیز دیگ ....هرچی.پول.تو جیبته بده ....برو رو پشت بوم داد بزن ک خری ... استوری بزار ازدواج کردی یا هرچی دیگ و ...

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
2706