2733
2739
عنوان

شل شدن پوست زیر شکم

8491 بازدید | 15 پست
یکساله که زایمان کردم زیر شکمم پوستش شله اگه گن بپوشم ممکنه از بین بره؟
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
زمانی که زایمان کردم دگترم همش می گفت گن بپوش شکمشتو بکش به سمت بالا بزار شکمت افتادگی پیدا نکنه اما اینقدر دست تنهایی سرگرم بچه داری شدم غافل شدم الان می شه کاری کرد؟ به جزعمل
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه ترک خورده که بعیده جمع شه چارش عمله
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
عزیزم منم 7 ماه و نیمه زایمان کردم دقیقا همینجوره ک میگی شکمم داره سفت میشه اما پوستش نه.... من گن محکم بستم کتاب گذاشتم بعد زایمان اما تغییری تکرد.... ب جتس پوست برمیگرده فکر کنم... الانم اصلا شکم ندارم ولی پوستش شله
ترک که خورده و می دونم اونو نمی تونم کاری بکنم اما این شل شدن پوست خیلی بده گاهی می یفته روی بخیه سزارینم بخیمم جاش می سوزه خیلی هم ضایعس
من قصد دارم چند ساله دیگه یکی دیگه بیارم واسه همین به عمل فکر نمی کنم
2738
من بعد از زایمانم تا چند ماه کمردرد داشتم اصلا ورزش نکردم
میدونم کیگم اگه ترک خو ده پوستت اسیب ذیده و گشاد شده بعد بچه دوم عمل کن فکر کنم افتادگی و شلی به سزارین بیربط نباشه چون من بچه اولم شل شد شکمم ولی نیفتاد اما بعد بچه دوم رسما اویزون شد
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
به نظرم عمل اخرین گزینه هست و اصلا چیز خوبی نیست،وقتی میشه با ورزش جمعش کرد چرا عمل!!!! عزیزم تو نت سرچ کن ورزش مخصوص شکم و زیر شکم خیلی چیزای خوبی میتونی دانلود کنی،به شرطی که انجام بدی و صبور باشی،1ساله جمع میشه...
به نظرم عمل اخرین گزینه هست و اصلا چیز خوبی نیست،وقتی میشه با ورزش جمعش کرد چرا عمل!!!! عزیزم تو نت سرچ کن ورزش مخصوص شکم و زیر شکم خیلی چیزای خوبی میتونی دانلود کنی،به شرطی که انجام بدی و صبور باشی،1ساله جمع میشه...
پوست جمع نمیشه مخصوصا پوست ترک خورده البته زمان تا حدی کمک میکنه
2706