2726
عنوان

دخترا اینجا یه پسر عکسشو بذاره جرم محسوب میشه؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1895 بازدید | 157 پست
اره بخدا میگن عمل درحالیکه واسه پسر خیلی بده 🤦‍♂️ بنظر خودم گنده نیست زوم کنی کوچیکتره در اصل نسبت ...

داشتم نظراتو تو اون تاپیک پربازدید میخوندم خوردم به پست شما کنجکاو شدم ببینم پسرا چی میگن اومدم دیدم از خودت نظر میخوای فقط اونجا که گفتی به قیافم خواستید میتونید فحش بدید 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 

تو از من کوچیکتری پس باهات راحت تر حرف میزنم ببین داداشم حالا که تا اینجا اومدی برو تامیکای بانو آرتمیسم بخون همون تاپیکه  دنبال باور های جدید هستم ، چرا این اجازه رو میدی بقیه در مورد چهرت هر چی دلشون خواست بگن باشه خودتو دوست نداری حداقل به کار خدا کاری نداشته باش 😐 شاید بگی شوخی بود بین پسرا این شوخیا رایجه باشه شوخی هم حد و مرز داره با هر چی نمیشه شوخی کرد که  ، اینا همش میره ضمیر ناخودآگاه و تکرار میشه وقتی تکرار شد دیگه کم کم از خودت بدت میاد  اعتماد به نفستم میاد پایین و عواقب دیکه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داشتم نظراتو تو اون تاپیک پربازدید میخوندم خوردم به پست شما کنجکاو شدم ببینم پسرا چی میگن اومدم دیدم ...

مرسی برای توضیحات اره من اصولا عادت دارم که دست پیش بگیرم تا پس نیفتم!

Alone, High intelligence, Gamer
2728

عکستون رو گذاشتید ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
از اول عمرم موهامو مدل ندادم و هیچوقت به خودم نرسیدم و ساده زیستی کردم میخوام تو سال جدید به خودم بر ...

موهاتو بزاری بلند بشه ،گوجه ای ببند

فک کنم بهت بیاد😁😁

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
2706