2726

سلام .

یکم صبر کنید تند تند میزارم دلم خییییلی گرفته🥺

من قبلا یه جا دیگه کار میکردم که حقوقم خوب بود برا یه شیفت ۲۸۰۰ میداد بیمه ام هم میکرد .

یه روز پسر عمو شوهرم زنگ زد گفت زن داداش خانومم تو شهرک شما داروخونه زده پزشکه من برا کارشون تو رو معرفی کردم دکتر هم با من تماس گرفت گفت میتونی بیای منم از خوشحالی گفتم اره و فورا قبول کردم فرداش هم زنگ زدم که من نمیتونم بیام سرکار و ۷ روز موندم جام یکیو پیدا کردن من اومدم رفتم دنبال مدرک نسخه خوانی دو ماه هم رفتم کار آموزی چون زبان انگلیسیم خوب بود بعد اموزش همه نسخه هارو تو کار آموزی میخوندم همونجا که رفتم کار آموزی پزشکش سه بار به من گفت بمون همینجا این داروخونه بزرگتریه من قانونم اینه بعد شیش ماه بیمه ات میکنم کلی گفت من نموندم .دکتر داروسازش هم خیلی بهم یاد داد.چشمو کلا رو پیشنهاد ها بسته بود و فقط به خاطر اینکه داروخونه نزدیکمه رد میکرد .

زدو بعد دو ماه داروخونه این دکتر باز شد.

من رفتم سر کار تا داروخونه جدید کلی حمالی داره منم گفتم اشکال نداره جای دارو هارو بهتر یادمیگیرم ۵ روز فقط از هشت صبح تا نه شب دارو میچیدم شبا با درد شدید میخوابیدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زنه فوق العاده زن بدی بود.

لحنش با من خیلی بد بود مثلا من یه دیفن که میفروختم کارتی که میکشیدم به مشتری میگفت ببخشید قبض رو ببینم این کناریم هییچی بلد نیست ببخشید هزار تومن اشتباه کشیده الکیاا قیمتش همون بود

طبق قانون کار شما از روز اول بیمه ای 

اینکه ۶ ماه بعد حقه بازی به ضرر توعه و ۶ ماه پول بیمه ان تو جیب کارفرما

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

زدو یه زن افغانی اومدگفت ببخشید بچه ام تب شدید داره ۱۶ روزشه چی بهش بدم منم گفتم این مرکز دکتر داره برو دکتر هر چی نوشت من میدم که جلو زن افغانی گفت ولش کن این هیچی بلد نیست بیاتو خودم دارو بدم نرو ویزیت بده

من گفتم ما که دکتر نیستیم بزار بره پیش دکتر اونم گفت من دکترای اینجا رو ادم حساب نمیکنم من دیگه هیچی نگفتم برگشتنی دکتر اومد لیست کمبود هارو بگیره برگشت گفت خانم دکتر این نمیزاره من چیزی بفروشم جلو مشتری هم حرف منو دوتا میکنه منم ارووم گفتم نه خانم دکتر اینجوری نیست اونم حرفمو قطع کرد گفت نمیخوات ادامه بدی

چیدن داروها که تموم شد منو فرستادن داروخونه ته شهرک چون شلوغ تر بود پیش یه زنی‌که چهار سال سابقه کار ...

سوره  قل هو الله احد  

تعداد بالا بخونین  به نیت امام زمان

.....دو فرزند ۴ساله    ۸ماهه
2706