2703
2553
عنوان

سوال شرعی دارم کسی هست وارد باشه

420 بازدید | 25 پست

من در یک حکمی که احتیاط واجبه میخام از اقای سیستانی عدول کنم به مرجع اعلم بعدی. حکمشون هم اینه که برای هر قسمت از غسل باید از زیر دوش بریم کنار و دوباره بریم زیر اب .من چون یادم میره میخام عدول کنم. کدوم مرجع اعلم هست و این حکم رو نداره

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

یعنی فقط به خاطر همین یک مورد میخوای مرجع عوض کنی؟ من متوجه نشدم منظورتو

وزن فعلی=۵۷ وزن هدف=۵۰                هه این کاربری دست ۵ تا جاری و یه مادرشوهره😎😎 از هدفم دست نمکشم امروز همون دیروزیه که منتظرش بودم عضو گروه آبی😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آره. چون احتیاطه واجبه میشه

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

فقط در این حکم که احتیاط واجبه میشه مرجع رو عوض کرد

2714

مگه به فتوای آیتالله سیستانی باید از زیر دوش بریم بعد از هر قسمت غسل و دوباره برگردیم؟ منم ایشون مرجعم هستند ولی نمیدونستم و هیچوقت اینطوری غسل نکردم.!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
مگه به فتوای آیتالله سیستانی باید از زیر دوش بریم بعد از هر قسمت غسل و دوباره برگردیم؟ منم ایشون مرج ...

اره منم تازه فهمیدم

اره منم تازه فهمیدم

یعنی اگه اینطوری انجام ندیم چی میشه؟ من میترسم یادم بره.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
یعنی اگه اینطوری انجام ندیم چی میشه؟ من میترسم یادم بره.

خب تو تاپیکم گفتم دیگه. باید به یک مرجع العم دیگه که این حکم رو نداره مراجعه کنیم. در این مسیله. چون احتیاط واجبه اشکال نداره

خب تو تاپیکم گفتم دیگه. باید به یک مرجع العم دیگه که این حکم رو نداره مراجعه کنیم. در این مسیله. چون ...

کلا اگه مراجعه نکنیم به یک مرجع اعلم دیگه و مثل قبل غسلمون رو انجام بدیم مشکلش چیه؟ یعنی باطله؟
آیت الله مکارم نظرشون چیه؟

کلا اگه مراجعه نکنیم به یک مرجع اعلم دیگه و مثل قبل غسلمون رو انجام بدیم مشکلش چیه؟ یعنی باطله؟ آیت ...

اره باطله. یا طبق نظر خودش یا مرجع اعلم دیگه. تو نت عزیزم هست ببین

2706