2733
2734
عنوان

مامانم کنترل گره

155 بازدید | 13 پست

خیلی مامانمو دوسش دارم الانم اثاث کشی کردم اومدم کوچه بغلیش خیلی کمکم میکنه و دلسوزمه.دوستم داره منم عاشقشم.اما ب شدت وسواسی و کنترل گره و این خیلی ازارم میده با کلی دلتنگی میام پیشش ولی آنقدر رو مخم میره که دلم میخواد فرار کنم از دستش.الان سر اثاث کشی اومد خونه ام خیلی ام کمک کرد ولی هرچی گفتم من حامله ام کمرم درد میکنه امشب نمیخوام چیزی رو جابحا کنیم گوش نمیداد میگفت فلان چیزارو جابجا میکنم منم مجبور بودم برای اینکه طبق میل خودم بچینه بلندشم رو پا باشم...یا مثلا میگه حتما اول یخچالتو تمیز کن و ظرفارو بذار کابینت.نمیذاره خودم تصمیم بگیرم چیکارکنم . یه حرفی رو که میخواد راهنمایی کنه یا نصیحت کنه ده بار میگه انگار داره مغزمو میخوره. همه حرفاشم با اضطراب و استرسه ارامشم گرفته میشه هرچی ام بهش میگم بی فایدست. میگم عجله ندارم شاید دوسه هفته طول بکشه وسایلمو بچینم میگه نه سریع بچینیم . همش کل کل میکنیم با هم. چرا دسشویی میری زیاد میمونی.چرا همش گوشی دستته بارداری ضرر داره.الان ظهره وقت خوابه پاشو بخواب.با فلانی زیاد حرف نزن.با خونواده شوهرت اینجوری باش اونجوری باش. کی مامانش مثل منه و چه راه حلی داره واقعا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچ عیبی ندیدم دررفتار مادرت میزاشتی مادرت بچینه از دست و پا جمع بشه بعد بافکر خودت جابجا میکردی

اگر یکی بود هر لحظه با پرخاش میکوبید تو سرت کوچیکترین چیزهای روزمره رو عیب رو متوجه میشدی

2731

پس چرا من به دختر مجردم بگم کی میای خونه یا کی داری میری برین بدش میاد خدا شمارو نگهداره بازم متاهلی رعایت حالشو میکنی .بچم فقط ۱۶سالشه حس میکنه خیلی بزرگ شده.بعضی وقتا از مادرشدن خسته میشم

پس چرا من به دختر مجردم بگم کی میای خونه یا کی داری میری برین بدش میاد خدا شمارو نگهداره بازم متاهلی ...

اون نیاز به استقلاله ک دخترتون داره شاید نیاز باشه با لحن دیگه ای بگید ک‌حالت کنترل گری پیدا نکنه...مامان همیشه از بچگیم کنترل گر بود و هست خیلی بده این موضوع 

اون نیاز به استقلاله ک دخترتون داره شاید نیاز باشه با لحن دیگه ای بگید ک‌حالت کنترل گری پیدا نکنه... ...

بخدا بلند بد نمیگم فقط سوال همین .مادرا خیلی بدبختن هرکاری کنن بچه طلبکاره

2738
بخدا بلند بد نمیگم فقط سوال همین .مادرا خیلی بدبختن هرکاری کنن بچه طلبکاره

نمیدونم من خودمم دارم تاره مادر میشم تو راهی دارم...ولی میگم هرچیزی راه حلی داره. باید بیشتر مطالعه کنید و تحقیق کنید چون برخورد با نوجوان قلق های خاصی داره

خیلی اشتباه کردی اومدی نزدیک مادرت.خونت رو چیدی کمتر تو کارات دخالتش بده.آدم های کنترل گر اعتماد به نفس آدم رو از بین میبرن.دو روز دیگه بچه ات که به دنیا میاد روانیت میکنه و تو تربیت بچه هم دخالت میکنه.

خیلی اشتباه کردی اومدی نزدیک مادرت.خونت رو چیدی کمتر تو کارات دخالتش بده.آدم های کنترل گر اعتماد به ...

چندماهه پیش روانشناس میرم اونم گفت وای وای بااین خصلتای مادرت نزدیکشم رفتی..دقیقا حق با شماست کمتر باید درگیر زندکیم شخصیم کنم اون رو. ولی خوب واقعا هم بهش احتیاج دارم الان تو بارداری زیاد نمیتونم اشپزی کنم بچه هم دنیا بیاد دست تنهام کمکم می کنه خوب. دوستم داشتم نزدیکش باشم بیشتر بهش سر بزنم و بهش محبت کنم چون اونم تنهاست پسراش ک بی تفاوتن بهش همین من یه دخترم داره

خیلی اشتباه کردی اومدی نزدیک مادرت.خونت رو چیدی کمتر تو کارات دخالتش بده.آدم های کنترل گر اعتماد به ...

اتفاقا دکترم همیشه میگه رفتارای مادرت از کودکی باعث شده اعتماد ب نفس و عزت نفست شدیدا پایینه

اتفاقا دکترم همیشه میگه رفتارای مادرت از کودکی باعث شده اعتماد ب نفس و عزت نفست شدیدا پایینه

خب پس ببین دیگه باید بین بد و بدتر انتخاب کنی.به نظر من سختی بکشی بهتره تا اعصابت داغون بشه

وای مامان منم همینطوره به شدت کنترل گره خدا منو ببخشه گاهی واقعا نمی تونم خوددار باشم و تندی میکنم ولی کاش یکی به اونم بگه من با ۳۸ سال سن دیگه مستقلم و نیازی به بکن نکن اون ندارم ..الان نوشتید تک دخترید دیدم چقدر شبیه منید کاش مامانامون یه دختر دیگه اورده بودند که انقدر درگیر ما نمی شدند تازه من اخیرا متوجه شدم اگه جایی با مامانم برم و دارم با کسی گرم می گیرم مدام مثل بچه ها بهم می گه بیا بریم دیر شد وای که حس می کنم دوس نداره من با کسی باشم و فقط باید با اون باشم.تو رو خدا چند تا دختر بیارید ما تک دخترا خیلی گناه داریم