2733
2734
عنوان

شهاب اناری جامع کنکور

135 بازدید | 9 پست

کسی شهاب اناری داره ؟ کتابم رو سیم زدم صفحه ۳۰۷ کنده شده بعد متوجه نشده بودم الان ک رسیدم بهش دیدم ۳۰۷ رو نیست😂😂لطفا اگه کسی شهاب اناری داره از صفحه ۳۰۷ برام عکس بگیره

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
راستی منم مثل توام امسال سال اخریه که میتونم بخونم برای کنکور خیلی هم به قبولی نیاز دارم توام واس ...

انشاالله که بهترینها برامون پیش بیاد

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤
همین صفحه س دیگه؟

اره مرسی عزیزم

فقط میشه از پشتش یعنی صفحه ۳۰۸ هم عکس بدی 

2738

مرسی عزیزم