2410
2553
عنوان

شما جای من بودید چیکار میکردید 😭

97 بازدید | 11 پست

تو رو خدا بییاید یکم باشما درد ودل کنم 

چند روز پیش بابام برای بچه ام یه ماشین شارژی یازده ملیونی خرید 

من خونشون بودم 

وقتی شوهرم اومد اونا نبودن رفته بودن شیرینی خریده بودن برای ماشین که بچمو خوشحال کنن 

شوهرم یه تشکر خشک وخالی نکرد حتی 

ما مستاجریم بابای خودش میلیاردره ولی اب از دستش نمیچکه بااینکه میتونه هیج کمکی به ما نمیکنه 

تا حالا هیچ کادوی درستی به بچه ام ندادن

ولی شوهرم اصلا اینا توچشمش نیست 

الان دستمون خالیه 

مامان من  یه جوری که شوهرم نفهمه همه جوره هوامونو داره 

ولی این همش میگه من رو پای خود م وایستادم تا نصفه شب میرم اسنپ خب من چیکار کنم زندگیمون نمیگرده 

باباش قبل ازدواج گفته بود برامون خونه میگیره ولی الان ۷ساله که بگیره 

امشب بهش گفتم بابام‌ناراحت شده کارت زشت بود تشکر نکردی 

میگه میخواست نخره براچی منتشو سر من میزاره 

گفتم خجالت بکش 

اگه بابام نبود زندگیتو نمیتونستی بگردونی بابامه که تا روغن وبرنج وگوشت خونه اتم میده 

اقا بهش برخورده زده زیر گریه میگه فوشم بده این حرف ونزن من صبح تاشب دا رم سگ دو میزنم 

الان موندم بخداااا چیکار کنم حالم بده 

نباید به روش میاوردی .نصف اونایی که‌میان مشاوره میگن منت خانواده رو‌میزاره طرف مقابل (زن یا مرد)،خب حقیقیت امر اینه‌که هم ارزش اون کار میاد پایین همم‌اینکه طرف میگه نمیخوام اصلا مگه من مجبورشون کردم نمیاوردن خودم میرم جون میکنم‌میگیرم ‌‌‌‌‌شاید شوهرت اونروز اعصاب نداشته ها؟بهتره مسئله رو منطقی بیان کنی . اینجوری منت بگذاری و‌بحثتون بشه نمیشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بنظرم تو لفافه میگفتین کاش ی تشکر میکردی ... اونا برا بچه خریدن ولی ما با تشکر شعور خودمونو میرسونیم ..اینکه چکشی بگین بابام زندگیتو میچرخونه غرورش خورد میشه بلاخره مرده ...قطعا خودشم دوس داره باباش مث بابای شما باشه ولی خب نیس و متوجه هم هست 

2714

شوهرمنه. ما دوسال توخونه پدرم نشستیم .اول ازدواج پدرم یه ماشین بهم داد مدلش پایین بود اما دوسش داشتم شوهرم سریع فروختش پول پیش داد . چمیدونم هروقت قرض خواستم داذن. بامادرم بیرون میرم برای دخترم لباس میخره . بعد شوهرم تشکرکه نمیکنه تازه میگه نخرن خوب من که بهشون نگفتم. قرض میکنم یوقتا ازشون میگه قرض کردی پس میدی کاری نمیکنن که. خلاصه خدای بی منتیه 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

اما شما نباید میگفتی پدرم خرج زندگیت میده من هیچوقت اینجور به شوهرم نگفتم خورد میشن گناه دارن. 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

عزیزم طبق تجربم بهت میگم . اگه تشکر نمیکنه و خودش رو زده به اون راه که مثلا اطلاع  نداره گوشت و برنج ..... از کجا میان دلیل نمیشه که نمیدونه . این از خجالت درونشه . در رونش خلی عذاب وجدان داره و شرمساره . به روش نیار خودش میدونه . بگو انشالله که کار و بارت درست شد بتونیم براشون جبران کنیم 

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه

90 درصد شما مقصری اولا کادو نگرفتن برا نوشون که ازشون تشکر بش دوما واقعا ینی چی وقتی شما ندارین اونا کادویی میگیرن برا بچت که قطعا در توان شوهرت نیس و احساس کمبوذ میکنه سوما چرا سرش منت میزاری خو خرجا نمیرسه چیکار کنه خودشو پاره کنه؟

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛