2733
2739
سلام مامانای عزیز کسی میدونه از چه زمانی چگونه خوابیدن در بارداری مهمه؟ من از افراد مختلف شنیده ام که در دوران بارداری نباید به حالت قفا یا به کمر خوابید و باید به پهلو خوابید یا اگه میخواهید پهلو به پهلو بشید, باید بنشینید و مجدد به پهلوی دیگه بخوابید اما نمیدونم این نوع حالت خوابیدن از چه زمانی مهمه چون شنیدم به پشت خوابیدن یا در حالت خوابیده پهلو به پهلو شدن برای جنین خطرناکه و ممکنه باعث پیچیدن بند ناف به دور گردن جنین بشه. خواهشمندم اگه کسی میدونه منو در جریان بذاره
خدا جونم شکرت که بچه سالم بهم دادی
زمانشو نمیدونم ولی بیشتر باید به پهلوی چپ بخابی بخاطر اینکه وریدی که خونرسانی اصلی جنین رو انجام میده از پهلوی سمت راست عبور میکنه واگه طولانی مدت روش بخابی بهش فشار میاد و جنین دچار کمبود میشه البته من خودم هفته9 هستم و هنوز طبق عادت رو شکم میخابم اخرش یه لواشکی دنیا میارم
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
منم قبلا رو شکم میخوابیدم ولی از وقتی باردار شدم چون مجبورم به پهلو بخوابم شب تا صبح بد خواب میشم نمی دونم چیکار کنم که خوب بخوابم
خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیریم آنچه را که نمی توانیم تغییر دهیم شهامتی ده تا تغییر دهیم آنچه را که می توانیم و دانشی که تفاوت این دو را بدانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته وقتی هم پهلو به پهلو میشم نیمشینم
خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیریم آنچه را که نمی توانیم تغییر دهیم شهامتی ده تا تغییر دهیم آنچه را که می توانیم و دانشی که تفاوت این دو را بدانیم
2728
فکر کنم از ماه بیست به بعد مهم باشه ، من به پهلو میخوابم اما موقع پهلو به پهلو.شدن نمیشینم، یه وقتایی هم طاق باز میخوابم اما کمرم خیلییی درد میگیره
خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
عزیزم منم عادت داشتم به پشت بخوابم اما الان تغییر کردم شاید شبای اول خوابت نبره اما بعدا بهتر میشه و اما زمان معمولا میگن از وقتی سنگین تر میشی بهتره از هفته 10-12 به بعد اینکاروبکنی بعد از هفته 22 هم که دیگه نمیتونی بخوابی رو پشت چون نفست بالا نمیاد بهتره روی پهلوی چپ بخوابی رو پشت خوابیدن باعث نرسیدن اکسیژن و مواد غذایی به بچه میشه. برای پهلو به پهلو شدنم لازم نیست بشینی، فقط اول پاهاتو خیلی قرینه به هم بچسبون بعد روی پشتت بخواب (1 دقیقه اشکال نداره) چند ثانیه صبر کن بعد دوباره همونجور قرینه به پهلوی دیگه ه ات بچرخ اینارو وکلاس های بارداری به ما گفتن برای راحت تر خوابیدنم باید دور خودت سنگر بچینییه چندتا بالش بچین دورت یکی بذار لای پاهات یکی هم لای دستات و... یا میتونی از بالش های مخصوص بارداری استفاده کنی
هرکودکی که متولد میشود با خود این پیغام را می آورد که خداوند هنوز از انسان ناامید نشده است خداوند برای گلهایی که برایمان می فرستد منتظر پاسخ است...
2738
یه سری کلاسارو خود وزارت بهداشت برگزار میکنه که از طریق مراکز بهداشت میتونید در مورد مکانش اطلاع پیدا کنید توی شهر ما (قم) نزدیکترین جا به ما بیمارستان خرمی که بیمارستان زنان هم هست بود بعلاوه کلاساش رایگانه
هرکودکی که متولد میشود با خود این پیغام را می آورد که خداوند هنوز از انسان ناامید نشده است خداوند برای گلهایی که برایمان می فرستد منتظر پاسخ است...
به ما گفتن اون خیلی به خوابیدن مربوط نیست اما تجربه نشون میده بهترین روش زندگی برای خانوم باردار اینه که همه کاراشو انجام بده اما با یه سرعت کمتر تا نی نی آرومتر باشه جاش
جاهایی که لباس بارداری میفروشن بالش بارداری هم میفروشن،تو تیراژه یه مغازه هست که هم لباس هم بالش بارداری داره
خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
آخه من دوران بارداریم اذیت میشم نمیتونم زیاد راه برم همش یا خوابیدم یا نشستم بخاطر همینم زیاد نمیتونم برم بیرون یا تو کلاسای دوران بارداری شرکت کنم اطلاعات دوران بارداری رو از کجا گیر بیارم
خدا جونم شکرت که بچه سالم بهم دادی
2706