2733
2739
عنوان

چیپسلیمویی .....اره با توام بیا

452 بازدید | 75 پست

یادته ی تاپیک زدی از زنای حامله بابت ایدی و عکس چیپست بخاطر ویارشون عذرخواهی کردی

الان من با ایدیت هوس.کردم پریودم هستم بیا جوابگو بااااااش با عوض کردم عکس چیزی عوض نمیشهه من لیمو میخااام چیپس لیمویییی

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

چیپس فقط قارچ و خامه لیمویی خوب نیس 

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌

@چیپسلیمویی   بفرما همینو میخواستی ؟🤦‍♀️😂😂

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم نفریی یه صلوات بفرستید برای حاجت روا شدنم 🙏🥺😔

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2731

🙄🙄😕😕😕

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

بدین وسیله من هم از همه زنای حامله و خانمای پریود عذرخواهی میکنم😑 دهن خیلیا رو تا حالا آب انداختم😑

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.
2738

خب برو بخر یا بگو کسی بیاره یه چیپسه دیگه

چیز کمیابی نیس😕

بدین وسیله من هم از همه زنای حامله و خانمای پریود عذرخواهی میکنم😑 دهن خیلیا رو تا حالا آب انداختم😑

من گشنم شد لنتی ازجلو چشمام خفه شو من هات اگ پنیری میخاااام

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
2706