2737
2734

دیگ تا خرخره پر شدم 

۲۴ ساعت فقط گریه میکنم 

شماها رو هم دیوونه کردم 

ن میشه رفت ن میشه موند 

دانشگاه ی ترم اضاف میخورم 😔ازاد بایددکلی پول بدم

هنوز درد کنکور رو دلم بود اینم اضافه شد

بچه ها امتحان صب میوفتم   از ۲۰۰ ص فقط الان ۵۰ ام این تموم نمیشه 

حضورین امتحانا اسم رشته ام رو نپرسین خواهشا

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

آزاد چی میخونی؟

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فصلای مهم کتابو بخون

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
بهداشت ازاد

انصراف بده کنکور بده والا من بهداشت ملی خوندم پشیمونم تو رفتی آزاد😐

چه درسیه؟ شب تا صب بخون

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)

سعی کن بخونی تا جایی که می تونی و حداقل ۸ بیاری و فرداش با استادت صحبت کن که نذاره ۹ ترمه بشی و  ۱۰ رو بهت بده. بگو حتما شرایط مالی ندارم ۹ ترمه بشم و..

کمبود آب رو جدی بگیریم . جنگ بر سر آب خیلی وقته شروع شده 😔یک دختر مظلوم دارای 4 کاربری ترکیده👸

از ۲۵۰ صفحه من صفحه ۲۹ ام هنوز

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
بشین بخون. من تو ی ک روز تونستم جزوع ۲۰۰ صفحه ای حفظکنم و نمرم خوب شه‌ بخون فقط

بستگی ب درست داره این از اون جزوه ها نیس

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

كامل متوجه نشدم از چي رشتت ناراحتي ولي من پرستاري ميخونم ترم ٥ ام تموم شد منم از رشتم ناراضي ام ولي ديگه اومدم تا اينجاشو سه ترم ديگ مونده خداروشكر پرستاري ٦ توم دانشگاه داره مدرك و ميگيرم يا ميرم سر كار يا نميرم از انصراف بهتره

2706