2297
2298

سلام

واقعیتش من میخوام چند تا وسیله ریز و درشت سفارش بدم بعد پول پیکش چقدره؟

شنیدم ۲۵ تومنه اونوقت هر وسیله ۲۵ هزار تومنه یا کلا؟

میدونید بگید تروخدااا

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

خریدت بشه ۳۰۰ ارسال رایگان هست 

اون ۲۵ تومن هم کل هزینه ارسال هست واسه همه وسایل باهم 

وقتی بجای کسره «ه» میگذاری دلم میخواد از پشت گوشی بکوبم تو مغزت. نه... تو مغز معلمت، که عرضه نداشته این موضوع رو بهت یاد بده و بدتر وقتی میگی محاوره ای هست دلم میخواد خفت کنم.🤬اینقدر این اشتباه رو میبینم که دیگه داره حالم بهم میخوره🤢🤮و اونجایی که کسره رو مینویسی بجای «ه» ..... اون «ه» فقط جایی استفاده میشه که معنی است یا هست بده . برای نسبت ها و صفت ها کسره هست که اونم نمی‌نویسیم. واسه محاوره کتاب های آقای جمالزاده رو بخونید.بهترین حرف هم از دهن کسی که این موضوع ساده نوشتاری رو بلد نیست شنیدن نداره ...... درضمن بجای کلمه «راجع به» ننویسید «راجب»، محاوره نیست، غلط دیکته هست بیسواد.😶
اگه کل خریدت زیر ۳۰۰ باشه هزینه پست میشه ۲۵ تومن  بالای سیصد رایگان

آها

خب ممنونمممم❤❤❤🌹❤🌹❤🌹

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   
2050