2297
2298

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

من واسه لازانیا با ماست درست میکنم خیلی خوشمزه تر میشه 

آب میریزم و ماست .

وقتی بجای کسره «ه» میگذاری دلم میخواد از پشت گوشی بکوبم تو مغزت. نه... تو مغز معلمت، که عرضه نداشته این موضوع رو بهت یاد بده و بدتر وقتی میگی محاوره ای هست دلم میخواد خفت کنم.🤬اینقدر این اشتباه رو میبینم که دیگه داره حالم بهم میخوره🤢🤮و اونجایی که کسره رو مینویسی بجای «ه» ..... اون «ه» فقط جایی استفاده میشه که معنی است یا هست بده . برای نسبت ها و صفت ها کسره هست که اونم نمی‌نویسیم. واسه محاوره کتاب های آقای جمالزاده رو بخونید.بهترین حرف هم از دهن کسی که این موضوع ساده نوشتاری رو بلد نیست شنیدن نداره ...... درضمن بجای کلمه «راجع به» ننویسید «راجب»، محاوره نیست، غلط دیکته هست بیسواد.😶
من واسه لازانیا با ماست درست میکنم خیلی خوشمزه تر میشه  آب میریزم و ماست .

چن قاشق ماست ؟

بدبختی ماست هم ندارم

میشه برای رسیدن به حاجتم یک صلوات برام بفرستید.خیر ببینید
2050
چن قاشق ماست ؟ بدبختی ماست هم ندارم

نمیدونم چشمی ریختم 

پنج تا قاشق پر تقریبا 

خیلی خوب میشه 

وقتی بجای کسره «ه» میگذاری دلم میخواد از پشت گوشی بکوبم تو مغزت. نه... تو مغز معلمت، که عرضه نداشته این موضوع رو بهت یاد بده و بدتر وقتی میگی محاوره ای هست دلم میخواد خفت کنم.🤬اینقدر این اشتباه رو میبینم که دیگه داره حالم بهم میخوره🤢🤮و اونجایی که کسره رو مینویسی بجای «ه» ..... اون «ه» فقط جایی استفاده میشه که معنی است یا هست بده . برای نسبت ها و صفت ها کسره هست که اونم نمی‌نویسیم. واسه محاوره کتاب های آقای جمالزاده رو بخونید.بهترین حرف هم از دهن کسی که این موضوع ساده نوشتاری رو بلد نیست شنیدن نداره ...... درضمن بجای کلمه «راجع به» ننویسید «راجب»، محاوره نیست، غلط دیکته هست بیسواد.😶