2726

تا چند ماه بعد از عمل نمیتونستید عینک بزنید؟ 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

🙁کسی نبود؟ 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه ممکنه اول چشمت رو لیزر کن از سر عینک خلاص شب بعد با خیال راحت بینی عمل کن

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
حداقل کم کم تا ۶ ماه نباید بزنی کلا بین ۶ ماه تا یکسال

حالا یکی ک کوره درس و دانشگاه  داره چ خاکی تو سر بریزه 

اگه ممکنه اول چشمت رو لیزر کن از سر عینک خلاص شب بعد با خیال راحت بینی عمل کن

اصلا هیچ کاری نمیتونم بکنم دکتر اینا رفتم 

صبر کن درس و امتحانات تموم بشه بعد اقدام کن یا مثلا تابستون

حالا پولشو ندارم دارم الکی واسه خودم برنامه ریزی میکنم 😂 

اصلا هیچ کاری نمیتونم بکنم دکتر اینا رفتم 

نزدیک بینت ضعیفه یا دوربین؟

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
حالا پولشو ندارم دارم الکی واسه خودم برنامه ریزی میکنم 😂  

حالا من تو فکر دماغم نیستم دوست دارم چشمامو عمل کنم از عینک راحت بشم اونوقت شوهرم میگه دماغتو چیکار میکنی پس زیر عینک بهتره 😑

همیشه خواسته‌ام از خدا فقط او را،   چنان‌که خسته‌تنی چای قندپهلورا ☕☕☕
حالا یکی ک کوره درس و دانشگاه  داره چ خاکی تو سر بریزه

من 

عمل کردم ۶ ماه نزدم 

واقعا سخت بود 

ووقع استفاده گوشی و کتاب اینا با دست نگه میداشتم عینک رو 

بیرون هم که میرفتم عینک رو مینداختم روی ماسک 

ی چیزی داره که تا میشه رو بینی 

اون قشنگ عینک رو نگه میداشتبرای بیرون خوب بود