2726

اول اینو بگم که همه موافقن که وقتی یه نفر صلاح ادمو بدونه و بخواد حتی زورم باشه انجام میده مثل مادری که میدونه امپول درد داره، میدونه دارو تلخه ولی بچه گریه هم بکنه ب زور میده چون میدونه برلش لازمه... همچنین خدا که گاهی ما خودمون واسه یه چی خفه میکنیم ولی چون صلاحمونه نمیده و بعد ها میفهمیم 

خواهش میکنم اگه مادرین یا شدین در اینده به خورد و خوراک بچتون دقت کنید تا مواد ضروری از همون اول بهش برسه حتی اگر دوس نداشت و اخ و پیف میکرد، یادمه بچه که بودم اصصصلا شیر لب نمیزدم حتی تا قبل مجردی مگر ازین پاکتی های بی خاصیت اونم ب زور شکلات و کیک. مامانم هیچوقت اصرار نکرد که باید بخورم... از بچگی تو دندون پزشکی ام و الانم بیشتر دندونام داغونه. ولی شوهرمو داداششو مادرشوهرم مجبور میکرده تا شیر نخوردین مدرسه نمیرین و داعم لبنیات مختلف، الان شوهرم ماشاءالله یکدونه دندون لک نداره حتی

دوس داشتین خاطره بارداری و زایمانم تو تاپیکام هس بخونین

همیشه میگم کاش مادرم ب زور کتک هم شده بهم لسیم و کله پاچه و چمدونم گوشت و این چیزا میداد و وقتی اخ و پیف میکردم محل نمیداد تا الان که خودم مادر میشم تو حاملگی از استخون درد ناله نکنم، کمخونی نگیرم.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بزور چیزی دادن به بچه فایده ندارع

منم منظورم واقعا ب کتک و این چیزا نیست، مثلا خانواده شوهرم ب شدت بچه پرستن ولی با جریمه گزاشتن و تهدید ب اینکه تا نخوری از فلان چیز خبری نیست الان دو تا شیر مرد دارن ماشاءالله.... 

واقعا گاهی ناز کشیدن ظلمه

درست موثره ولی ربطی ندارد منم ب لاکتوز شیر حساسیت دارم اصلا شیر نمی‌خورم ولی تو این 29سال عمرم ی بارم دندانپزشکی نرفتم.

26/3/1401 وزن86کیلوووو اره درست دیدی 86کیلو... هدف اول80🔓💪هدف دوم 75🔓💪هدف سوم 70🔒 کمکم کن بتونم 

موافقم با حرفتون ولی دندون ژنتیکی وشانسیه هست تغذیه من وخانواده ام یکی بوده ولی تو خانواده فقط دندونای من زود به زود خراب میشن🤕

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏

کاملا مخالفم.من لچگی شیر لب نمیزدم.حتی از این به قول شما بی خاصیت ها.الان دندونام همه سالم.به نظر من بد ترین کار اینه که بچه رو مجبور کنی چیزی که دوست نداره بخوره.از اونطرف میشه چیزهایی که مضر هستند نخرید و نگذاشت بخورن ولی زورکی بهش بدی خیلی بده

من از بچگی سرم تو شیرخوردن بود اونم محلیش والا دندونامم داغون چ ربطی داره 

حالا بحث فقط کلسیم و شیر نیست... 

تمام مواد ضروری و لازم.... 

بعضیا کلا مثلا لبنیات نمیخورن، بعضیا اصلا گوشت جات نمیخورن و مادر بی فکر هم اصلا دغدغه نداره اون بچه در اینده تقاص میده

همیشه میگم کاش مادرم ب زور کتک هم شده بهم لسیم و کله پاچه و چمدونم گوشت و این چیزا میداد و وقتی اخ و ...

آخ که انگارمنوگفتی شیرمیاوردسرصبحونه نمیخوردم یه کلام نمیگفت بایدبخوری😓الان من بچمومجبورمیکنم بعضی چیزاروبخوره میگه نخوره مهم نیست😑

2706