2410
2553
عنوان

دوست داشتن

56 بازدید | 4 پست

سلام بچه ها خوبید 

من دختری هستم که یک ماه و خورده ای از عقدم میگذره 

شوهرم از لحاظ اخلاق و رفتار و فهم و شعوور خیییییلی خوبه درکم میکنه تو همه ی شرایط که پیش میاد تا الان هرچی خواستم واسم فراهم و محیا کرده یعنی در حد توانش

شوهرمو اولش پسندیده بودم یعنی از لحاظ شکل و قیافه که باهاش ازدواج کردم ولی بعد عقد حرفای مردم درمورد شکلش رو که میشنیدم به مرور حسم بهش کم میشد اخه شوهرم قیافش خییییلی معمولیه و ریزس و من از اون یکمی سرترم الان نمیدونم چیکار کنم بین دوراه قرار گرفتم یه بار میگم میخوامش یه بار میگم‌ نمیخوامش 

وقتی کنارش حس بدی بهم دست نمیده ولی همونطور حس زیادی هم بهش ندارم 

با این اوضاع در اینده دچار مشکل میشی یعنی کلا اینجور ادما به درد زندگی نمیخورن خودم ادم دیدم با یه ولیچری بدون مزایا ازدواج کرده چون عشق بوده بینشون 

ناراحتی ریپ نزن تو رو نگفتم   

زیباترین لحظه برای من نفس کشیدن نوزاد چند دقیقه ای تو دستامه  

عزیزم شما هر طوری باشی مردم یه حرفی میزنن زیاد نباید درگیرشون بشی، اول مشخص کن خودت میخواهیش یا نه، بعدم اصلا به حرف دیگران اهمیتی نده، خیلیا از حسادت حرف میزنن

گر نگهدار من آنست که من میدانم.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما هر طوری باشی مردم یه حرفی میزنن زیاد نباید درگیرشون بشی، اول مشخص کن خودت میخواهیش یا نه، ...

واقعا وقتی حرف مردمو درموردش بشنوم بهم میریزم خییییلی بهم میریزم  دارم سعی میکنم حرف مردم واسم مهم نباشه 

2720
واقعا وقتی حرف مردمو درموردش بشنوم بهم میریزم خییییلی بهم میریزم  دارم سعی میکنم حرف مردم واسم ...

عزیزم اگه قرار به حرف مردم باشه هیچکس نمیتونه زندگی کنه، بی خیالشون باش

گر نگهدار من آنست که من میدانم....