2737
2734
عنوان

برای عروسیم موهامو رنگ کنم یا ن?

390 بازدید | 30 پست

من موهام خرماییه خودم دوس دارم رنگ کنم ولی نمیدونم چ رنگی نامزدم میگه نمیخاد اینجوری بهتره شمام فک میکنین قشنگ نیس شب عروسی مو رنگ کنم همه اطرافیان میگن اینجوری خوشگل تری موهاتو رنگ کنی بد میشی😐

میترسم منم درضمن پوستم سفیده اگه رنگ خاستین پیشنهاد بدین

لایت کن 

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

من هایلایت کزدم پوست منم سفیده 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

یه قهوه ای خوشگل بزن ب موهات 

من ک خودم طرفداز موهای رنگیم اصلا از موی مشکی خوشم نمیاد البته من بهم رنگی بیشتر میاد

اما خبلی هام با مشکی جذابن

شمام ک موهات خرماییه رنگ نمیخاد بنظرم حالا خوددانی

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

اگه جلو موهات بلنده دوتا شاخه ی نازک جلو موتو رنگ روشن کن

پیشنهادم اینه

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
2706