2733
2734
عنوان

خجالت بکش

| مشاهده متن کامل بحث + 2104 بازدید | 129 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امام حسین بزنه کمرش با اون امضاش

وای چقدر نفرین!!!! هیچ میدونی به دروغ نفرین می‌کنی؟!!!!

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
2731
البته من بدم اومد ولی باید حق ‌‌گفت اون منظورش آدمایی که بچه دار نمیشن نبود  منظورش این بود ک ...

دقیقا ، من الان خوندم ، بنظرم قصد توهین نداشت

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

چه خبرتووووونه چه خبرتوووووونه برید تاپیکش را بخونید بعد آه و نفرین کنید 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
اول تاپیکش رو با دقت بخون  تا باعث نشی بقیه ندیده و ندونسته تهمت بزنن و دعوا راه بندازن

سگ سایت و سقط سایت و بی بچه سایت چیه پ 

تورخدا واس عاقبت بخیریم یه صلوات مهمونم کنید منم براتون ممیفرسم نی نی یار جان اگ دیدی اشتباهی از من سر زده بهم بگو💖🌹عاشق نی نی سایتم و اینجا خانواده ای دوممه و همه اجیامنن💖🌹💖
نه یه عده میگن اینجا که نی نی سایته حق داریم در مورد سگ و سقط حرف بزنیم ولی حق نداریم در مورد فرزند ...

آها پس حرف شمادرسته،🌹

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
2738
قدیما اینجوری نبود؟؟😕

قدیم ها حتی دو طرف با هم اختلاف سلیقه داشتن مثلا تو نوع زایمان با هم بگو و بحث داشتن اخرش دوست میشدن با هم 

قدیم ها یک کاربر مثل می می ناز خدا بیامرز میامد از بچه ها میخواست دعا کنن براش همه انجام میدادن هنوزم تاپیکش هست و گاهی بچه ها میرن براش فاتحه میفرستن

قدیم یکی یک مدت نمی اومد همه نگرانش میشد

عزیزم تاپیک های زمان اوایل نی نی سایت ببین اون موقع نه نی نی یار بود نه گزارش زدن نه حتی امکان ریپلای ولی جو بهتری بود

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اینجا سایت فرزند اوری اتفاقن کسی کارت دعوت برات نفرستاده بری تایپکشون

بد برداشت کردی عزیزم 

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل حمله: بزدلید که حمله نمیکنید شروع حمله:این اسباب بازی ها به اسرائیل نرسیده می افتندبعد رسیدن : گنبد آهنین نابودشون میکنهبعد اصابت : زمین خالی رو زدیدبعد تصاویر خسارت:جواب اسرائیل رو خواهید گرفتامروز صبح:چه فایده داره وقتی اقتصاد خرابه؟!!این مکالمه آشنا نبود براتون؟😂  توی اسرائیل آب و غذا کم شده ،توی ایران تخمه و آجیل😁القدس النا🇯🇴 🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀
2706