2737
2734
عنوان

توقع خانم ها از آقاها برای ازدواج چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 78 پست

چشمش پاک باشه عاشق باشه کاری باشه حق طلاق و حق خروج از کشور هم بده همین 

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد؛من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💪😌 زانو نمیزنم حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم باشد...😎✌از خود قامتی خواهم ساخت به بلندای آسمان،همان قدر دست نیافتنی💟😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سنتی ازدواج نکن اصلا کنار نمیان.بگرد و با تحقیق و توجه به رفتار طرف مقابلت یه خانم بساز و عاقل پیدا کن که به پیشرفتت کمک کنه چون علاقه به پیشرفت کردن داری زنی که دنبال مادیات باشه راحت ۵سال از زندگی عقب میندازن و کله زندگیت باید کار کنی شکم اونو سیر کنی طلا بندازی گردنش بخودت میای میبینی درستو ول کردی داری با ۱دونه بچه میری مبلای جدید بخری🤣

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
2728

اکثر خانما یه اخلاق خوب میخان وکسی باشه درکشون کنه،،،،ملاک من برا ازدواج اینا بود بعد اینا وضع مالی خوب هم بود

انشاله خوشبخت باشید 

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
سنتی ازدواج نکن اصلا کنار نمیان.بگرد و با تحقیق و توجه به رفتار طرف مقابلت یه خانم بساز و عاقل پیدا ...

ن ربطی نداره.

اونطوری ک دخترا زیاد دوس پسر دارن بعد احساسش ضربه میخوره. 

2738
من ب شخصه اصلا حاضر نیستم مستاجر بشم

تا آخر عمر که قرار نیس مستاجر باشم فعلا چون درس می خونم یکم از فعالیت بیرونم کم شده بعد تموم شدن درس که تمرکزم فقط کار می شه به مراتب درآمدم بالا می ره  خونه که چیزی نیس  واقعیت من الان می خوام یکی کنارم باش ،بعد خونه داشتن که مشکلی ندارم 

تا آخر عمر که قرار نیس مستاجر باشم فعلا چون درس می خونم یکم از فعالیت بیرونم کم شده بعد تموم شدن درس ...

الان شرایط جوریه ک اگ کسی خونه نداره دگ خیلی سخت میتونه بخره اخه 

اگر سوالی راجع به باشگاه یا ورزش داری ازم بپرس،در خیلی از موارد چون حوصله طرف مقابل رو ندارم اصلا اعلانش رو‌ باز نمیکنم و نخونده پاک میکنم خودت رو اذیت نکن بانو
ن ربطی نداره. اونطوری ک دخترا زیاد دوس پسر دارن بعد احساسش ضربه میخوره. 

دیگه کم کم  میشناسه قرار نیست با همه دوست بشه توی همون تلفنی حرف زدن سریع میفهمه طرف چکاره است توی رفتار توی یبار بیرون رفتن .خوب برای پیدا کردن جنس خوب باید بچرخی و پیدا کنی ،ازدواج اینطوری فقط با دختره طرفی ولی ازدواج سنتی پدر و مادرشم توقع دارن و دختره هم اصلا کنار نمیاد چون هنوز عاشق نشده و راضی کردنش سخته واقعا اطرافم دیدم منظورم خساست نیست همچی طبق عرف باید رعایت بشه ولی بعضیا واقعا اذیت میکنن و سخت میگیرن حتی پسرا هم اینطورین

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
2706