2733
2734

من می خوام ازدواج کنم ولی می ترسم جلو برم فعلا معلمم و هم مهندس معمارم که فعلا پروانه مهندسی رو نگرفتم و در شرف گرفتنش هستم و کار پیمانکاری ام می کنم ،درآمدفعلیم حدود ۱۰تومن ولی چن سال دیگه کارمو گسترش می دم و به مراتب حقوقم بالا می ره،سنم ۲۸ هست و هنوز هم که هنوز درس می خونم ،ارشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ب شخصه اصلا حاضر نیستم مستاجر بشم

اگر سوالی راجع به باشگاه یا ورزش داری ازم بپرس،در خیلی از موارد چون حوصله طرف مقابل رو ندارم اصلا اعلانش رو‌ باز نمیکنم و نخونده پاک میکنم خودت رو اذیت نکن بانو

چشم پاک باشه این خیلی مهمه

درامد خوبی داشته باشه و بتونه رفاه و ارامش رو ایجاد کنه

عصبی نباشه 

دست بزن نداشته باشه 

مرد واقعی باشه 

مهربون باشه به خانمش توجه کنه 

خسیس نباشه

تو مثل رقص گل سرخی رو باد..🥀 خطاب به اون کاربری که همش در حال چک کردنو گزارش زدنو کلن پیگر ماست بگم:بهت حق میدم اگر منم همچین مریضی حاد روانی داشتم وضعیتم همین بود🤣🤣🤣میشه اینقد الکی گزارش نزنید؟دیگه شماره ندارم😐ولک ناموصن شرافتن😐چند بار میخاین تعلیقم کنید خی اولش که jengolefengol بودم بعد شدمjengolefengol_برگشته . بعدش شدن خاهر jengolefengol.😐😐😐😐😐خب من مثل شما پارتیم پیش نی نی یار کلفت نیست که هر کاری کنید تعلیق نمیشید نی نی یار به من آلرژی داره😂
ماشین دارم ولی خونه ندارم 

خونه مهمه 

توانایی خریدشو اگر دارید بخرید

تو مثل رقص گل سرخی رو باد..🥀 خطاب به اون کاربری که همش در حال چک کردنو گزارش زدنو کلن پیگر ماست بگم:بهت حق میدم اگر منم همچین مریضی حاد روانی داشتم وضعیتم همین بود🤣🤣🤣میشه اینقد الکی گزارش نزنید؟دیگه شماره ندارم😐ولک ناموصن شرافتن😐چند بار میخاین تعلیقم کنید خی اولش که jengolefengol بودم بعد شدمjengolefengol_برگشته . بعدش شدن خاهر jengolefengol.😐😐😐😐😐خب من مثل شما پارتیم پیش نی نی یار کلفت نیست که هر کاری کنید تعلیق نمیشید نی نی یار به من آلرژی داره😂
2738

مسایل مادی که قطعا مهمه ولی چیزی ک مهمتره و باعث تداوم زندگیتون میشه اینکه به خانوم احساس امنیت و اعتماد بدید ..اینروزا خیانت خیلی شده بیشتر خانم ها از ترس خیانت و تغییر رفتار اقایون بعد از ازدواج شوهر نمیکنن سعی کنید بهش وفادار باشید و حتی شده با حقوق کم براش کم نذارید و خساست به خرج ندید ..یه عدم پولشو دارن توانش رو دارن ولی حتی خرجی رو بزور و با مزد و منت ب خانوم میدن این ها واقعا ازار دهنده تر از درامد کم یا نداشتن خونه است.

طبق چیزایی که گفتید،جدا از اخلاق و اعتقادات که مشخص نیست و نگفتید

خوبه

من به شخصه انقدر تلاش و موفقیت برام قابل قبول هست 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨
2706