2726
عنوان

آمپول پرولوتون و شیاف در اول بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 2607 بازدید | 24 پست
شیاف از روزی که فهمیدم باردارم روزی ۳ تا بعد ۲ تا  امپولم از هفته فک کنم ۱۶ اینا بود دقیق ...

به شما هم از هفته 16 به بعد آمپول داده دیگه، این از الان آمپول داده دو تا هم زدم خیلی نگران شدم  😭😭

ماهی خانوممم  
نگران شدممم چیکارکنم؟ 😫😫😫

یە دکتر خوب برو من سقط مکرر داشتم و تحت نظر پریناتولوژیست بودم خواهرمهم پزشک هست قبلش هم ماما بودن از هفته هشت شیاف استفاده کردم تا بعد غربالگری اول پرولوتون 250دادن وبعد 27 هفتە کە تهدید بە زایمان زودرس شدم 500 تجویز کردن تازە اونم برا دوقلو 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آمپولم هفته‌ای یکبار زدین؟ 

اره زدم دوبارزدم بعد سونو رفتم دکتر گفت دیکه احتیاجی نیست اصلا بدون داشتن هیچ ترسی استقاده کن عالیه خیالت راحت میشه البته بدون تحویز ذکتر استفاده نکن بعدش 

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
ببخشید شما بچتون سالم دنیا اومد؟منم شرایط شما پیش اومده برام

آره بابا پسرم هست چه قدر الکی نگران بودم اون امپولا خیلی هم خوبه نگران نباش ضرری نداره

ماهی خانوممم