2726

بچه‌ها من هفته هفتمم دو هفته پیش با درد فوق‌العاده شدید شکم رفتم دکتر، دکتر برام هر هفته آمپول پرولوتون 500 و هر شبم شیاف فرتیژست نوشته گفت تا هفته دوازده باید استفاده کنی، ولی من هیچ لک یا خونریزی نداشتم به نظرتون یکم دوز بالا برام ننوشته؟ ضرر نداره این همه دارو از هفته های  اول بارداری؟  اخه من بارداری اولم سابقه سقط و اینا هم نداشتم

ماهی خانوممم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم تا هفته دوازده شیاف استفاده کردم امپولم زدم بدون لک‌و‌خونریزی احتمال اینکه سرویکستکم بشه رومیاره پایین و این خیلی خوبه 

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
نه ضرر نداره منم استفاده میکردم امپول ۵۰۰ دو هفته یه بار میزدم اگه ۲۵۰ بود هفته ای یه بار تا هفته ۳۶ ...

از هفته چند میزدین؟ این به من هفته ای یکی 500 داده! 

ماهی خانوممم  
چرا پس از الان بهم داده؟ یعنی ضرر داره؟  البته قلب بچه تشکیل شده خدا رو شکر

بعد تشکیل قلب شیاف اشکال ندارە ولی تاقبل غربالگی اول کە جنسیت معولوم نیست دوز بالای پروژسترون کە همون پرولوتون هست برا جنسیت جنین پسر اختلال میارە 500هم واقعا زیادە

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
از هفته چند میزدین؟ این به من هفته ای یکی 500 داده! 

شیاف از روزی که فهمیدم باردارم روزی ۳ تا بعد ۲ تا  امپولم از هفته فک کنم ۱۶ اینا بود دقیق یادم نیست چون طول سرویکسم کوتاه شده بود دکترم چک نکرده بود یه دکتر دیگه فهمید حتی قرص ایزوکسوپرین هم میخوردم بعدن به خاطر تپش قلب قطعش کردم نگران نباش قطعا دکترت بیشتر ازما بلده 

2706