2726

سلام من و دوست پسرم خیلی هم دیگه رو دوست داریم یک ساله با هم رابطه داریم و یک ماهه که جدا شدیم جدایی از طرف من بوده به خاطر یک سری مشکلات بعد یک هفته خواستم باهاش آشتی کنم ولی اون میگه بهت گفتم نرو الانم نمیشه برگردی میدونم خیلی دوسم داره و خیلی ناراحته ولی زیر بار نمیره با قانون جذب میشه برگرده؟اگه کسی بلده راهنمایی کنه لطفااا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

همو دوس داشتین از جم جدا نمیشدین 

الکی اسم دوس داشتنو خراب نکنید خاهشا

آدم باید یکیو داشته باشه که خودشو بخاطرش جمع و جور کنه،پولاشو جمع کنه،پس انداز کنه،هدیه بخره،یه کارایی رو انجام نده یه اخلاقایی رو ترک کنه،نه ازترسش باشه ها فقط بخاطر وجود خود طرف باشه،اینجوری که بشه دیگه رابطه  شیرین میشه نه زجر آور،یکیو که پیدا کردین که این حسارو بهش داشتید ترکش نکنید...تو همون آدمِ زندگی منی محمدجانم💙باتو بود که فهمیدم آدم چقد میتونه خوشبخت باشه با تو بود که فهمیدم از ته دل خندیدن یعنی چی خودت که میدونی من وقتی پیش توام چقد خنده هام واقعیه فقط امیدوارم یه روزی نباشه که تو نباشی و من تو این دنیا باشم..... یا باب الحوائج سر سفره عقد به خودت توکل کردم خودت هوای من و همسرم و زندگیمو داشته باش
2706