2410
2553
بنظرت اگه خبر دار بشه چکار میکنه؟

زن اول مطمعنم هم خودشو میکشه هم بچشو هم شوهرشو هم دومی رو

قبلا ک زن اول کوچیک بوده تو بچگی باباش هوو آورده سر مامانش و همیشه ترس داره از اینکه سر خودش هوو بیاد ک متاسفانه اومده و خبر نداره

شوهرم زندگیمه❤️دنیامه❤️نفسمه❤️.😍11 سال خون دل خوردم تا شدی مال خودم عزیزترینم😍 🥰                    خدااااا جونم ثانیه به ثانیه مواظب عشقم باش❤️ سپردمش دست خودت. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چطور تا حالا نفهمیده؟معمولا زنها خیلی زود میفهمن

با هم رابطه خوبی نداشتن از اول با شوهرش باهم سرد بودن و بخاطر همین متوجه رفتارهای غیرعادی شوهرش نمیشه بخیال خودش میگ مث قبله و فرقی نکرده و مشکلی نیست

شوهرم زندگیمه❤️دنیامه❤️نفسمه❤️.😍11 سال خون دل خوردم تا شدی مال خودم عزیزترینم😍 🥰                    خدااااا جونم ثانیه به ثانیه مواظب عشقم باش❤️ سپردمش دست خودت. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
با هم رابطه خوبی نداشتن از اول با شوهرش باهم سرد بودن و بخاطر همین متوجه رفتارهای غیرعادی شوهرش نمیش ...

آخه چطور تا حالا کسی بهش نرسونده نگه میشه آخه

چطور شما خبردارین؟

شایدم خواهر اون آقایی؟😉

2714

دایی بابام بود

همه حتی خواهر خودش (مادربزرگم) با دیده انزجار و تحقیر بهش نگاه می کردن، ۴ تا بچه داشت ازش بیزار بودن

خودش هیچوقت پشیمون نشد

پارسال گور به گور شد خوشبختانه 

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

آره داشتیم

نمیدونم پشیمونن یا نه چکن کسی باهاشون رفت و آمد نداره ولی همه از زن دومه بدشون میاد چون رفته آویزون شوهر یکی دیگه شده

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده
آخه چطور تا حالا کسی بهش نرسونده نگه میشه آخه چطور شما خبردارین؟ شایدم خواهر اون آقایی؟😉

خواهرش ک نه ولی داییمه و کار از کار گذشته

ب من چ فردا هر چی شد یقه منو میگیرن ک تو خبر دادی زنه خودشو کشت

جدا شو اون زن گرفته تو هم طلاق بگیر

بچه هامو به کی بسپارم نمیتونم دوریشونو تحمل کنم😔😔بخاطر این به روی شوهرم نیوردم که روش باز نشه نیاره بذارتش جلو چشمم

فکر کردم هر کاری کنم به ضررمه

وقتی بچه هام بزرگتر شدن یه روز بی خبر ترکش میکنم 

با اینکه خیلی سخته تحمل این مدل زندگی ولی چاره ای غیر از صبر ندارم

خدایا بذار همیشه حست کنم❤🤲
خدا سر کسی نیاره همین.زنه انقدر غصه خورد سرطان روده گرفت و کیست تو سینه کلا داغون شد

چه جالب ماهم یکی داریم اینطور شد

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2706