2733
2739
عنوان

دلم گرفته یالمه مهمون داره میاد

276 بازدید | 21 پست

قبلش بگم مگه تاپیکای من خاار دارن که نمیاین؟؟؟؟ برید تاپیکای قبلیمو ببینید هیییچکس نمیاد خب من چیکار کنم ازتون کمک. میخواستم من فردا ۲۰۰ صفحه امتحان دارم یالمه مهمون پاشدن اومدن   از اونور نگرانم شب بخوابن وحشتناک خروپوف و تا صبح بیدار میمونن ۷ کلاس دارم یه امتحان مهمی داشتم لعنیااااااا اومدن خونمون نذاشتن شب بخوابم امتحانمو قبول نشدم حالا هم الان😭😭😭😭😭 بگید چیکارر کنم من ،😥 اصلا نرم زشته؟ حوصله ی دیدنشونم ندارم 

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مجردی؟خوب بک خونه یکی خواهری یا برادری یا بو اتاق بگو امتحان دارم

میان اتاقم الان تو اتاقمم دیگه

منو بگو یکشنبه عروسی دختر خواهر شوهرم هست هیچ کار نکردم 

مردانه هم قراره خونه من باشه آنقدر هم کثیف خونه ام نمیدونم چیکار کتم

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه
اخه چه کاری از دست ما برمیاد. اگه خونه مادربزرگی جایی داری برو اونجا

تاپیک قبلیمم نگران بودم کمک میخواستم ولیی

نیومده میان کثیفش میکنن

والا بخدا چیکار کنم بچه کوچیک هم دارم نمیزاره به کارام برسم

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه
2706