2726
عنوان

فردا برا مادر شوهرتون چی میخرید

233 بازدید | 14 پست

من خاستم چادر نماز بگیرم شوهرم لو داد اونم گفت بخدا چیزی بخرید ناراحت میشم چون دستتون تنگه 

دیگه هیچی نمیخریم فقط شوهرم پول میده بهش 

در صورتیکه مادر شوهرم فرشته ایه 

سال اولیه که ازدواج کردیم شما چی میخرید 

💖

مگ فرداست

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنظرتون پارچه لباس بگیرم بهتره یا گرمپوش بافت؟

بافت

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

در واقع چیزی نمیخرم و نهایتا میگم روزت مبارک عزیزم.اما دلم میخاست یه هدیه خیییلی بزرگ بهش بدم یه جعبه بزرگ به ارتفاع قد خودش و به پهنای شونه هاش که پر از گه باشه

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
در واقع چیزی نمیخرم و نهایتا میگم روزت مبارک عزیزم.اما دلم میخاست یه هدیه خیییلی بزرگ بهش بدم یه جعب ...

لطف داری بهش:)

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
2706