2733
2734
عنوان

همین الان یه موردی پیش اومد

133 بازدید | 14 پست

عموی همسرم جدیدا خونه گرفتن، قرار بود امروز بریم خونه شون برای تبریک ، با همسرم مشورت کردیم یدونه از این شکلات های کادویی براشون گرفتیم ...

خرداد ماه امسال عروسیه ما بود اینا عروسی مون نیومدن ولی بعدا اومدن خونمون ۴۰۰ تومن دادن

اینا ۱۵ ساله ازدواج کردن خب ما تازه رفتیم سر خونه زندگیمون به نظرتون کمه؟ 

مادر شوهرم وقتی فهمید گفت خیلی زشته باید ۲۰۰ تومن بذارین تو پاکت بدین،شکلات چرا گرفتین و از این حرفا...

منم اعصابم ریخت بهم 

نظرتون چیه؟

حداقل ی جعبه شیرینی میگرفتین قیمتاش شاید یکی باشه ولی این بیشتر ب چشم میاد . فردا پس فردا نمیگن ۴تا دونه شکلات اوردن برامون

پاندا وقتی یه پاندای دیگه رو بغل میکنه دیگه ولش نمیکنه تا بیان زورکی جداشون کنن‌...♡ مثل پانداها باشیم ...❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادرشوهر درست میگه حداقل نصف کادویی که دادن باید برگردونی 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

راست گفته دیگه شکلات چیه خب شیرینی میخریدی بعدم خب کرونا بوده نیومده بعد اومده پیشتون.یه ظرف میخریدی میبردی بجلی شکلات و..یا ۲۰۰ میزاشتی تو پاکت با شکلات

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2738

مادرشوهر درست می‌گه

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
به نظرتون پول بهتر بود؟

حالا پولم نمیدادین ی جعبه شیرینی میگرفتین . 

پاندا وقتی یه پاندای دیگه رو بغل میکنه دیگه ولش نمیکنه تا بیان زورکی جداشون کنن‌...♡ مثل پانداها باشیم ...❤️

اخه فرق ۲۰۰ تومن با یه جعبه شکلات اونقدر زیاد نیست ،کاش همون پول رو بدی

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706