2737
2734

تجربه هامونو باهم به اشتراک بزاریم☹️💞

مِلــودیتونَم♬                                                                  ما برای کسی که حالمان را بفهمد جان میدهیم

۱۸ سالگی ازدواج کردم

تقریبا راضی ام ولی خوب اگه بیشتر صبر میکردم شاید موقعیت های بهتری برام پیش میومد

پروردگار مهربانم اگر صدها هزاران بار سجده شکر به جای بیارم بازهم در مقابل نعمتی که به من دادی کم است.🤲🏻💖👶🏻👶🏻💖 خدایا شکرت ♥️♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۸ سالگی ازدواج کردم تقریبا راضی ام ولی خوب اگه بیشتر صبر میکردم شاید موقعیت های بهتری برام پیش میو ...

خوشبخت بشی عزیزم✨❤️

مِلــودیتونَم♬                                                                  ما برای کسی که حالمان را بفهمد جان میدهیم
2728
2738

نوزده سالمه دارم میرم تو بیست 

خاستگار زیاد داشتم ولی بنظرم انتخاب خوبی کردم از زندگیم راضیم ولی نمدونم چرا همش کسلم

ارزشمندترین انسان فقط خودت هستی و بس،ارزش خودت رو بدون و هیچوقت خودت رو تنها نزار،ملکه خودت باش....
نوزده سالمه دارم میرم تو بیست  خاستگار زیاد داشتم ولی بنظرم انتخاب خوبی کردم از زندگیم راضیم و ...

خوشبخت بشی عزیزم❤️

یه تنوعی ایجاد کن از کسلی خارج شی

2706