2733
2734
عنوان

میخوام از خونمون فرار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 55 پست
اخیییی عزیزم، به نظر من با اورژانس اجتماعی تماس بگیر وضعیت تو بگو مطمن باش بهترین راه و بهت میدم&nbs ...

میترسم بعد مامانم بره پشت پسرش بگیره بگه بخاطر تو پسرم بردن  امروز کتک خوردم داشتم میمردم بازم میگفت ساکت باش......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر تو نی نی سایت همش دعوا و هست و ناراحتی اعصاب آدم خورد میشه هر تاپیک که می خونه بدتر از زندگی سیر میشه بخدا 

خدا خودش رحم کنه والا چقدر مشکلات زیاده بدتر آدم افسردگی می گیره

( در حد بضاعت علمی خودم مشاوره میدم خواستید درخواست بدید در خدمتم)🥰    انسان تنها موجودیست که برای انسان شدن به آموزش نیاز داره..من یک آگاهی جو هستم 🙂💭🌱 برای خوشبخت شدن باید خودآگاه شد 💜..عضویتم سال ۹۶ هست کاربر قدیمی ام🥰❤️
2731
اخه اگه فرار کنی میخوای کجا بمونی خودتم که میگی پول ندارم بیرونم که بری اواره میشی همه جا هم گرگ ریخ ...

در حد خودم که دارم برم پانسیون یکارم پیدا میکنم...میرم یه شهر دیگه ولی فقط میترسم مامانم اذیت بشه

اره وگرنه مثل کاربر غمممممم  همش دلواپس بچه بود

اره وای کاربر غممممم رو که دیگه نگو انقده ناراحتم براش چند روز پیش اون تاپیکو که گذاشته بود فقط به حالش گریه میکردم اونم خیلی عذاب میکشه طفلی 

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
میترسم بعد مامانم بره پشت پسرش بگیره بگه بخاطر تو پسرم بردن  امروز کتک خوردم داشتم میمردم بازم ...

مامانت از ترس حمایت میکنه داداش تو زنگ‌بزن همه چیو بهشون بگو فورا میان حتی مجوز قانونی دارن بیان داخل خونه اگه کسی اجازه نداد بگو من کتک می خورم نمیزاره جای برم مادرم از ترسش طرفش می گیره بخدا درستش میکنن مطمن باش 

( در حد بضاعت علمی خودم مشاوره میدم خواستید درخواست بدید در خدمتم)🥰    انسان تنها موجودیست که برای انسان شدن به آموزش نیاز داره..من یک آگاهی جو هستم 🙂💭🌱 برای خوشبخت شدن باید خودآگاه شد 💜..عضویتم سال ۹۶ هست کاربر قدیمی ام🥰❤️
2738
داخل شهری یا روستا

شهر... یکی از شهر های نزدیک مشهد میخوام برم مشهد زندگی کنم کار پیدا کنم تو اون خونه نمونم..... همش دعوا.... ازادیم .. ارامشم ازم گرفتن نمیفهمن من خودم زندگیم به لطف خانوادم خراب شده ولم کنن دیگه ..

مامانت از ترس حمایت میکنه داداش تو زنگ‌بزن همه چیو بهشون بگو فورا میان حتی مجوز قانونی دارن بیان داخ ...

اونوقت دیگه زنده نمیمونم چون داداشمم مصرف کننده ای

در حد خودم که دارم برم پانسیون یکارم پیدا میکنم...میرم یه شهر دیگه ولی فقط میترسم مامانم اذیت بشه

خودت میدونی انشالله هرچی خیره برات پیش بیاد به مادرت هم بگو که میرم اگه اصرار هم کرد بگو باشه ولی بعد یواشکی برو دیگه چاره نیس طلاق گرفتی از شوهرت؟؟ مهریه نداده

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
اونوقت دیگه زنده نمیمونم چون داداشمم مصرف کننده ای

نه بابا نترس اونا نمیزارن بهت صدمه بزنه مطمن باش راه نجات درست تو همینه نمی خوا تا وقتی سر برسن بگی به خانوادت بعد آمدن خودشون میگن 

2706