2733
2734
عنوان

میخوام از خونمون فرار کنم

597 بازدید | 55 پست

دارم جدا میشم بخاطر اعتیاد شوهرم.... شوهرم شیشه مصرف میکرد و.......  ۱۳ سالگی ازدواج کردم بخاطر اشتباه خانوادم این اتفاق افتاد و ازدواجمون سنتی بود الان ۱۸ سالم... پدرم فوت شده.. دوتا داداش دارم که یکی۲۱ سالش ویکی ۱۶ خرجیمون بیشتر مامانم میده تا داداش بزرگم...وضع مالی خوبی نداریم  درحد متوسط... داداشم خیلی بد دل و یه ادم روانیه ... به خاطر یه شوخیش جوری کتک خوردم و کل خونه وسایلش شکست که گوش ام خیلی درد میکنه  لیوان چاقو هرچی دم دستش بود سمت پرات میکرد....... از بچگی همینطور بود مامانمم ازش میترسه.. من تلاشم میکردم که خونه شوهرم بمونم ولی نیام تو اون خونه.... بخاطر اینکه یبار برگشتم خونه شوهرم با سه راه های که تلویزون به برق بود کند داشت باهاش خفم میکرد ...خرجیمو نمیده که بگم خرجم میده( فقط خورد خوراک خونه تا حدودی) تحمل کنم....اگه باهاش بیرون برم دست داداشم نگیرم تو خیابون کتک میخورم و زنده موندمم باخداست.....  

من خودم خیلی مشکل دارم از بچگی زجر کشیدم بزرگ شدم اینم از زندگیم... حالا امدم  خونه مامانم یجا سالم ندارم اینقدر کتک میخورم بی دلیل...... میخوام فرار کنم برم میترسم مامانم کاریش کنه..... لطفان خواهرانه نصیحتم کنید چیکار کنم ازادیمو بخرم برم...اخر یه روز میمیرم تو این خونه یا....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی بگم والا توف تو این دنیا یکی اع یکی بدبخت تر گناهمون اینه ک زنیم..

بیا باهم فرارکنیم

اگه امضامو میبینی واسه روبه راه شدن زندگیم دعامیکنی؟؟خواهش میکنم ازت دوست خوبم..😓
2738
خب نمیزاره برم فقط میتونم فرار کنم ولی میترسم مامانم اذیت کنه اون گناه داره

یا مامانتو ببریا درجریان بزارش

بگو بهشون بگه ازدست شما ها رفته خودشو کشته

الانم ثبت نام کن واس کنکور از خونه که رفتی بخون و کارکن.منم تقریبا تو حال توام اما فقد معتادنیس خیانت میکنه

چن ماهه کارمون تو دادگاهه

اگه امضامو میبینی واسه روبه راه شدن زندگیم دعامیکنی؟؟خواهش میکنم ازت دوست خوبم..😓

تهدیدش کن بگو خودمو میکشممم

من خوبم، از وقتی به حرف آدم ها توجهی نمیکنم ، خوبم !دیگه برام مهم نیست وقتی دارم زیر بارون پاهامو محکم‌ روی آب جمع شده گوشه جوب‌ میکوبم و تو‌ دنیای دخترونه خودم میخندم اون رهگذری که معلوم نیست ارث چی رو از من می خواد و با غضب نگام می‌کنه ، چی پیش خودش فکر می‌کنه !قضاوت و رفتارای آدم ها رو مثل موهام انداختم پشت گوشم ، نه میبینمشون نه اذیت میشم ، آروم و ساکت پشت گوشم لونه کردن و من تو دنیام می‌رقصم ، قهقهه می‌زنم ، و هرچقدر بخوام دیوونه میشم ..خوبم ، خیلی بهترم از وقتی فهمیدم تو دنیا یکی هست 
یا مامانتو ببریا درجریان بزارش بگو بهشون بگه ازدست شما ها رفته خودشو کشته الانم ثبت نام کن واس کنک ...

مامانم باکدوم پول ببرم... به مامانم بگم نمیزاره برم میگه میخوای خونه زندگیمو به اتیش بکشی...

خب نمیزاره برم فقط میتونم فرار کنم ولی میترسم مامانم اذیت کنه اون گناه داره

میخوای بری بیرون چیکار؟!؟

فک میکنی با فرار کردن چ انفاقی میفته بهتر میشه ن بزار راستشو بگگگگگم باید زیر صد تا مرد بخوابی باید فروشنده مواد بشی اون وقت روزی صد بار آرزو میکنی از داداشت کتک میخوردی اما تین روزت نبود 

میخوام کنکور بدم ولی ارامش ندارم نمیدونم چیکار کنم

مجبوری خودتو به زحمت بندازی تا در نهایت به آرامش برسی 

کلی راهکار برای حفظ آرامش و تمرکز هست سرچ کن بخون و قاطعانه انجام بده شرایطت خطرناکه و باید کاری بکنی

یه رشته راحت رو هدف قرار بده که احتمال قبول شدن بالا باشه و درآمد داشته باشه در حدی که بتونی از خونه بری 

2706