2726
عنوان

خانومای آپارتمان نشین میشه بیاین سوال دارم واجبه

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما طبقه همکفیم گوشه ی هال که بخاری داریم و دیواری که مشترکه  من صدای بغل دستیمونو می شنوم تو اتاقم میرم گاهی صداشون میاد صدا بچه اش اینا فک کنم  اگه شما صداشون می شنوید اونا هم میشنون 

۳۳ سالمه 
پس پول الکی ندئم

تا یه حدی مجبوری،اصول رو موقع ساخت رعایت نکنی پروانه کار وگواهی پایان کار و این چرت و پرت ها رو نمیدن ما آپارتمان رو خودمون ساختیم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2728
وای دقیقا عین ما هستین دیوونه کردن ولی شما صدای شما هم بالا میره؟

زیاد نه، ما خیلی رعایت میکنیم بخدا، حتی صدای تلویزیونمونو بلند نمیکنیم، همش به شوهر و بچه هام میگم یواشتر، ولی اونا اصلا رعایت نمیکنن. و دیوانمون کردن، حتی چند بار شوهرم با اینکه بهشون تذکر داد بازم رعایت نمیکنن. 

سوال منم هست  من کامل صدای بالا و پایینی رو دارم  قکر کنم اونا هم مال ما رو داشته باشن ...

سه واحدی هستیم اولی خالیه و طبقه دوم ما هستیم.صدای طبقه سوم هم واضح میاد حتی صحبتاشون فامیلم هستیم میترسم صدای دعواهامونو شنیده باشن😐

خواهش میکنم نفریی یه صلوات بفرستید لطفا برای حاجت روا شدنم 😭🙏

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
زیاد نه، ما خیلی رعایت میکنیم بخدا، حتی صدای تلویزیونمونو بلند نمیکنیم، همش به شوهر و بچه هام میگم ی ...

وای عزیزم خدا صبرتون واقعا خیلی بده همسایه این مدلی داشتن.منم گاهی صدام بلند میشه ولی نه جوری داد و هوار کنم دز حد بلند معمولی خدا کنه نشنیده باشن

صدای حرف اینچیزا نه اصلن مگر داد بزنن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

زمان استراحت و سکوت بلند صحبت کنید صداتون بالا میره مثل  ساعت دو نیمه شب

با توجه به اینکه میگید صدای طبقه پایینی ها میاد...

کاربر مرد هستم         اگر دین ندارید آزاده باشید...
ما طبقه همکفیم گوشه ی هال که بخاری داریم و دیواری که مشترکه  من صدای بغل دستیمونو می شنوم تو ات ...

وای خدا کنه نشنیده باشن صدای اونا واضح میاد برای ما البته اونا طبقه ب بالای ما هستن

وای عزیزم خدا صبرتون واقعا خیلی بده همسایه این مدلی داشتن.منم گاهی صدام بلند میشه ولی نه جوری داد و ...

واقعا خدا بهمون صبر بده، جالب اینجاست هر چی بهشون تذکر میدیم بدتر میکنن. 

2706