2733
2734

عزیزان صدای واحدای پایینی براتون میاد؟من طبقه دومم صدای طبقه بالایی واضح میاد میخوام بدونم صدای ما هم میره بالا؟اخه یکی میگفت صدا زیاد نمیره

ما دو طبقه ویلایی داریم 

صاحب خونه ماییم 

اییییینقد صداشون میاد تا صب هم بیدارن یه بچه کوچیک دارن دلم برا بچه میسوزه 

الانم صدا اهنگشون داره میا د

تو مثل رقص گل سرخی رو باد..🥀 خطاب به اون کاربری که همش در حال چک کردنو گزارش زدنو کلن پیگر ماست بگم:بهت حق میدم اگر منم همچین مریضی حاد روانی داشتم وضعیتم همین بود🤣🤣🤣میشه اینقد الکی گزارش نزنید؟دیگه شماره ندارم😐ولک ناموصن شرافتن😐چند بار میخاین تعلیقم کنید خی اولش که jengolefengol بودم بعد شدمjengolefengol_برگشته . بعدش شدن خاهر jengolefengol.😐😐😐😐😐خب من مثل شما پارتیم پیش نی نی یار کلفت نیست که هر کاری کنید تعلیق نمیشید نی نی یار به من آلرژی داره😂

نه کمتر میره ما طبقه اولیم من خونه سنتور میزنم یبار از همسایه بالاییمون عذر خواهی کردم گفت ما متوجه نشدیم البته من ساعت استراحت نمیزنم 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

عزیزم ما سه طبقه هستیم ، تک واحدی 

صدا میاد ، ولی متوجه حرف ها نمی‌شیم.  مثل صدای ویز ویز 

البته صدای دعوا ، نه صدای حرف زدن معمولی 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

به شدت میاد بالا،بله خانه هم عایق صوتی داره ولی متاسفانه خانواده نفهمی هستن،ته ته بیشعوری،شکر خدا دارن میرن،ما نگفتیم (من گفتم شوهرم میگفت گناه دارن)ولی شکر خدا یه آبروریزی کردن  زن و شوهر که دیگه رو ندارن اینجا بمونن شرشون داره کم میشه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
شما پایین هستین یا اونا؟

ما پایین هستیم

تو مثل رقص گل سرخی رو باد..🥀 خطاب به اون کاربری که همش در حال چک کردنو گزارش زدنو کلن پیگر ماست بگم:بهت حق میدم اگر منم همچین مریضی حاد روانی داشتم وضعیتم همین بود🤣🤣🤣میشه اینقد الکی گزارش نزنید؟دیگه شماره ندارم😐ولک ناموصن شرافتن😐چند بار میخاین تعلیقم کنید خی اولش که jengolefengol بودم بعد شدمjengolefengol_برگشته . بعدش شدن خاهر jengolefengol.😐😐😐😐😐خب من مثل شما پارتیم پیش نی نی یار کلفت نیست که هر کاری کنید تعلیق نمیشید نی نی یار به من آلرژی داره😂

والا خونه ما دو واحده صدای واحد بالایی دیوانه مان کرده، مخصوصا وقتی راه میرن، پاهاشونو مثل چی میکوبن به زمین، انگار دارن زمینو لگد میزنن، یا اینکه در حیاط و چنان محکم میبندن که دیگه دیوانه مان کردن، یک ذره رعایت ما طبقه پایینو نمیکنن. 

2706