2726
عنوان

نی نی سایت خیلی عجیبه واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 1479 بازدید | 154 پست
خخخخ  توهم زده بوده حداقل ۹،۱۰ سانته

میدونم خودم سزارین شدم از دیروز هی به شکمم نگاه میکنم و میخندم که یه بند انگشت اخه ؟ خب طبیعی تو بیمارستان دولتی اونم با فیزیک بدنی نامناسب که از لحظه مثبت شدن بیبی چک همش بخوابی و کلی اضافه وزن معلومه دردناکه و فاجعه بعد میگن طبیعی فلانه .

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
دقیقا، یکی خب شاید دلش میخواد بچش پسر باشه چرا ضدحال میزنیم به بقیه آخه

بله دقیقا این ک دلت میخواد بچت از یه جنسی باشه اصلا بد نیست ولی اگه بخاطر جنسیتش بهش سرکوفت بزنن یا فرق بزارن اون بده

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا سرزمین عجایبه طرف میکه پدرمادر وظیفه ای ندارن نسبت به بچشون این حرف واقعا مزخرفه مگه بچه ها خو ...

دقیقا به من یکی گفت ادم بچه رو باید بیاره بدون فکر خرج تحصیل چون ممکنه بچه نخواد بره دانشگاه 😐

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اره عزیزم بدون سوند میشه ولی کار هر پزشکی نیس تعداد انگشت شمارن بدون سوند عمل میکنن من تهران دیدم فق ...

دقیقا تعداد خیلی خیلی کم و با ریسک بالا اگه بشه خبر ندارم . سمت ما دکترا زیر بار نمیرن هنوز

2728
انفاقا يه عده كه طرفدار طبيعي بودن هر چي تونستن به سزاريني ها گفتن  يكنفر گفت يزاريني ها درد د ...

من واقعا درد نداشتم مامانم بزور میگفت شیاف مصرف کن ولی من اصلا درد نداشتم سزارین شدم فقط ازجام پاشدم با بخیه راه برم خیلی کم درد داشتم که سریع تموم شد نمیدونم چرا باور نمیکنن و فکر میکنن اوناییکه طبیعی زایمان کردن فقط درد ندارن و میتونن همه کار کنن و اونیکه سزارینه فقط درد میکشه و دراز کش روزمینه

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
سوند ک شنیدم برای همه میزارن ولی عزیزم شاید یه عده راست بگن چون خودمم بعد زایمان طبیعی خیلی زود سرپا ...

منو دخترعموی شوهرم به فاصله یکماه زایمان کردیم من سزارین اون طبیعی اونم از اول سرپا بودد روز سوم تو خیابون دیدیمش بچرو برده بود شنوایی سنجی 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
میدونم خودم سزارین شدم از دیروز هی به شکمم نگاه میکنم و میخندم که یه بند انگشت اخه ؟ خب طبیعی تو بیم ...

عزیزم من خودم تو بیمارستان دولتی طبیعی بودم یکسره تا ماه آخر خوردم خوابیدم یه ماه مونده به زایمان یه شب درمیون پیاده روی میکردم یه ساعت یا دوسه روز آخر چنتا ورزش از گوگل دیدم یکی دوبار انجام دادم روز آخر ماما همراه گرفتم خونه دردم گرفت رفتم مطبش دوساعت تو مطبش ورزش کردم بعد رفتم بیمارستان یه اتاق داشتم توش وان و تخت و دسشویی و توپ همه چی داشت مامام اومد بهم ورزش میداد ماماهای بخشم یکسره بهم سر میزدن ساعت شیش نیم غروب رفتم‌بیمارستان ساعت ۸ نیم زایمان کردم

دقیقا به من یکی گفت ادم بچه رو باید بیاره بدون فکر خرج تحصیل چون ممکنه بچه نخواد بره دانشگاه 😐

الان تا یه تاپیک میگه پدرت وظیفه نداره جهاز بده و فلان بابا وظیفشه به خدا وظیفشه پدر داماد وظیفشه خونه بده مگه ما گفتیم بچه دار  بشن نمیدونم چرا یکم درک و فهم ندارن

دقیقا تعداد خیلی خیلی کم و با ریسک بالا اگه بشه خبر ندارم . سمت ما دکترا زیر بار نمیرن هنوز

اره من حتی ترسیدم گفتم سوندو بعد بیحسی وصل کنین گف اتاق عمل بدون سوند راه نمیدن ولی خب ترس الکی بود وصلش درد نداش من طبق تجربه هرردو نوع زایمانو دیدم راحت بوده جاریم پنجمین روز رف ارایشگاه موهاشو رنگ کرد من داشتم میمردم بستگی به مقاومت بدنت داره 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
منو دخترعموی شوهرم به فاصله یکماه زایمان کردیم من سزارین اون طبیعی اونم از اول سرپا بودد روز سوم تو ...

منم طبیعی هایی ک تو بخش پیشم بودن سرحال بودن دلی سزارینی ها درد داشتن 

سوند ک شنیدم برای همه میزارن ولی عزیزم شاید یه عده راست بگن چون خودمم بعد زایمان طبیعی خیلی زود سرپا ...

نمیشه گل من اخه معلوم نیست که طرف زود سرپا بشه یا نه . طبیعی رو سوند نمیذارن لگن میذارن سزارین خب وسط عمل یا تو ریکاوری ممکنه دفع کنه

عزیزم من خودم تو بیمارستان دولتی طبیعی بودم یکسره تا ماه آخر خوردم خوابیدم یه ماه مونده به زایمان یه ...

خب خدا رو هزار مرتبه شکر خوش زایمان بودی ♥️

عجیبتر اینه که میگن دختر خوبه پسر خوب نیست حالا میخوان فرقی نزارن😁

خب چرا فکرمیکنی می‌خوان فرقی نزارن؟؟

اتفاقا منم تو خیلی از تاپیکا بودم و اتفاقا نظرم همینه

ولی خب دلیل نمیشه فرق نزارم

اتفاقا من نظرمو خیلی صحیح و رک میگم..

چون ن توهینی میکنم ن حرف زشتی زدم!!

فقط نظرمو گفتم همین..

ولی خب بعضیا هستن ک ب زور می‌خوان عقایدشون رو فرو کنن اینا خیلی فرق داره با این که فقط نظرتو بگی..

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
منم طبیعی هایی ک تو بخش پیشم بودن سرحال بودن دلی سزارینی ها درد داشتن 

خب من درد نداشتم سزارین بودم بقیه هم همینطور اما طبیعی زایمان کرده بود درد داشت بدن هرکس فرق داره 

واقعا سرزمین عجایبه طرف میکه پدرمادر وظیفه ای ندارن نسبت به بچشون این حرف واقعا مزخرفه مگه بچه ها خو ...

پدر مادر بنظرم باید از بچه هاشون حمایت کنن ولی سعی کنن جوری حمایت نکنن ک بچه ها بی مسئولیت بار بیان ک اگه یه موقعه حمایت قطع بشه نتونن از پس خودشون بر بیان

2706